קרקע להשקעה

תוכן עניינים

גם אתם חשבתם על האופציה להשקיע בקרקע? אם כל מה שקורה בשוק הנדל”ן בארץ אין סיבה שגם אתם לא תוכלו להרוויח מהשקעות בנדל”ן מניבות כמו קרקעות להשקעה!
עליית מס רכישה ועליית מחירי הדיור הפנו אתכם המשקיעים החכמים להגיע למסקנה שכדי להרוויח הכדאיות הנכונה נמצאת בקרקעות.
אחרי הכל השקעה בקרקעות נחשבת לאחת ההשקעות הבטוחות בתחום הנדל”ן בעוד שבהשקעות החלופיות תמצאו את עצמכם מתעסקים עם שוכרים, תחזוקה, מניות שעלולות לצנוח ושלל דברים אחרים שיבזבזו את זמנכם וכספכם היקר.
חשיבות של בעלות על “אדמה” הינה  עוד מימי קדם ונכונה גם להיום מה שבטוח שגם לעתיד הקרב ובא!

למה כרגע זה הדבר הכי נכון לכם להשקיע בקרקע בישראל?

כל קרקעות המופשרות לבניה בארץ הולכות ומתמעטות ועבורכם זוהי ההזדמנות לה אתם מחפשים ובשביל זה אתם כאן, אתם, אלה שמבינים את פוטנציאל עליית הערך ברכישת קרקע להשקעה מבינים שזהו הזמן הנכון בשבילכם “לתפוס” בעלות על יחידות הקרקע האחרונות בארץ  ולמקסם את הרווחים שלכם. אז אלו קרקעות הם הקרקעות הטובות ביותר להשקעה? מה צריך לדעת ? ממה צריך להיזהר? ריכזנו לכם את כל התשובות האפשריות בשביל שאתם תדעו מה צריך לעשות!

יש לכם שאלות? רוצים לדעת על העסקה הבאה? השאירו פרטים נציג ישמח לשוחח איתכם

*** קרקעות פרימיום מומלצות להשקעה בארץ ***

בישראל כ 93% מהקרקעות נמצאות בבעלות רמ”י (רשות מקרקעי ישראל) היתר הינם בבעלות אנשים פרטיים.  לכל קרקע בישראל ישנו ייעוד ייחודי אשר נקבע בהתאם לחוק התכנון והבנייה וכל שינוי ייעוד של הקרקע ללא הסכמה צפוי הבעלים לקבל קנסות ועונשים הקבועים בחוק.
תוכניות המתאר מחלקות לנו את סוגי הקרקעות בישראל ל 3 סוגים:

# תכנית מתאר מקומית – תכנית מתאר ברמת רשויות מקומיות בארץ
# תכנית מתאר מחוזית
# תכנית מתאר ארצית
לפי תכניות המתאר נקבע אופן השימוש בקרקעות בכל הארץ.

מה היתרון של קרקע בתהליכי הפשרה? איך מאתרים קרקע להשקעה בלי ליפול לכל הבורות שבדרך?

בעולם של היום תמיד שאופים להתקדם ולנסות לנצל את המיטב מההון הפרטי שיש ברשותנו, הלא כך? כדי לייצר משאבים לשנים הבאות אנחנו חושבים ישירות על השקעות, כי אין ספק שאם משקיעים נכון אפשר להגיע רחוק, וליצור תנופה כלכלית שתדאג לעתיד שלכם ושל הילדים שלכם, אך מצד שני יש פחד, פחד שטמון עמוק בתוכנו. איזו השקעה תהיה נכונה? במה נכון לקחת סיכון ובמה לא? מה באמת יניב תוצאות הרות גורל, כאלו שישנו את פני המציאות שאנו חיים בה? בשנים האחרונות, בעולם הדינאמי שבו אנו חיים, אנו קולטים שנדל״ן הפך להיות מילה חמה שכמעט כולם משתמשים בה. רובנו מנסים לחפש קרקע להשקעה או נכס להשקעה.

להשקיע בקרקע, במידה ובחרנו נכון, יכול להוביל אותנו לתשואות גדולות ולייצור רווחים. אומנם בתוך זה יש עולם שלם שחבוי מהעיניים שלנו. מה אם נעשה טעות? מה אם נבחר בקרקע שלא מתאימה ולא טובה בכלל, כזאת שלא תשיג לנו את מה שאנחנו רוצים? מצד אחד אפשר לומר שעדיף לקחת סיכונים בחיים, לזהות הזדמנויות ולעוף עליהם, מצד שני יש אפשרות להתרסק. ואנחנו לגמרי לא רוצים שזה יקרה, לכן במילים הבאות ריכזנו עבורכם את כל מה שצריך לדעת שחושבים השקעה בקרקע, מה כדאי, מה נכון, ומה השלב הבא. קודם כל בואו נבין מה זה אומר בכלל, מה המטרות העיקריות? איך מאתרים נכון? ומה עושים כדי שגם לכם יהיה קרקע טובה ופוריה להשקעה.

המטרה העיקרית של איתור קרקע להשקעה היא בדרך כלל לנצל את המעמד שלה כקרקע חקלאית שעדיין לא עברה הפשרה. אמנם יש קרקעות שכבר נמצאות בתהליכי הפשרה או הופשרו לגמרי שבהן עדיין משתלם להשקיע, אבל איתור מוקדם מעלה את פוטנציאל הרווח והתשואה. בכל מקרה, השלבים לאיתור הקרקע הם תמיד זהים.

השלב החשוב ביותר באיתור קרקע להשקעה הוא לבדוק איפה היא נמצאת. בענף הנדלן אין תחרות למיקום מנצח, לכן רצוי להתמקד באזורי ביקוש. כאשר רוכשים קרקעות בתהליכי הפשרה באזורי ביקוש במרכז הארץ לדוגמא, הסיכון נמוך והפוטנציאל עצום. אם לא יודעים איך לעשות את זה או לא רוצים להסתכן, פשוט מתייעצים עם אנשי מקצוע. כפי שמבינים, אין אפשרות כמעט לקחת את המשוכות לידיים לבד, אם אין את הידע והכלים הנכונים בשביל זה, לאתר קרקע נכונה לכם וכזו שהיא טובה, באזור איכותי, במקום שבו תדעו שתקבלו את כל הטוב ממנה, אז עדיף לא להתחיל מבלי להתייעץ עם מומחים, מומחים שמכירים את השוק, שיודעים איך לזהות קרקע נכונה וטובה, מומחים שידעו לנתח אתכם לעבר החלום שלכם במהירות, שקיפות והכוונה. בשביל להשקיע בקרקע חייב להבין את החוקיות מאחורי זה, חייב להכיר, לדעת לזהות כדי לא לעשות טעויות שלבסוף ירחיקו אתכם מהמטרה שלשמה הגעתם לכאן.

לאנשי המקצוע של קליימקס נדל”ן יש עצה בשבילך!

קליימקס נדלן גאה להתמחות באיתור, ייזום, השבחת קרקעות פרטיות וליווי משקיעים ברכישת קרקעות בתהליכי הפשרה ובאזורי הביקוש הכי דומיננטיים בישראל. בזכות הניסיון שלנו, יש לנציגינו את היכולת לזהות מוקדם את הצרכים שלך ולהביא אותם לידי ביטוי גם במהלך השוואה בין הקרקעות. לאורך הדרך, נעדכן אותך על קרקעות עם פוטנציאל השבחה גבוהה ונלווה אותך בדרך לעסקה מוצלחת.

יצירת קשר עם נציגי קליימקס נדלן יכולה לקרב אותך לחלום של בעלות על קרקע להשקעה. אם חשוב לך שההשקעה תהיה מניבה ושהסיכון יהיה נמוך, יש לנו כבר עכשיו עצה בשבילך: ליצור קשר עם נציגי החברה ולתאם פגישת היכרות ללא שום סוג של התחייבות מצדך.

זה נמצא ממש במרחק של שיחה, ואתה יכול להגשים את החלומות הכי כמוסים שלך, או הכי ידועים שלך. הגיע הזמן פשוט לקבל החלטה ולא ללכת סחור סחור, אם אתה יודע שאתה רוצה להשקיע בקרקע הגיע הזמן לפעול בשביל לקבל את הקרקע הנכונה שלך, זאת שתהיה שמח להשקיע בה את ההון שלך, זאת שתדע בתוכך שהיא הנכונה בשבילך, ואין ספק שאנחנו יכולים להוביל אותך למטרה, בצעדים מלאים בשקיפות, אוזן קשבת ונתינה מהלב. כמומחים אנו יכולים לכוון אותך לעבר עתיד טוב יותר. אתה רק צריך להחליט שאת החלום הזה אתה באמת רוצה להגשים, הגיע הזמן לדרוש מעצמך יותר ולקבל יותר. היכולות שלנו פתוחות ופרושות לפניך אם תחליט לקחת את זה, הגיע הזמן לשאוף גבוה ולהיות בעל קרקע שווה, שאתה יודע שתביא לך את מה שאתה מחפש, מחכים לך ממש כאן.

משקיעים בנדל

היתרונות של קרקע להשקעה

ברור שיש הרבה יתרונות כשחושבים להשקיע בקרקע, לא חשבת שלא נכון? למרות שעל רובם דיברנו וציינו אותם, הרי שעכשיו נגיע לחלקים יותר משמעותיים וחשובים להבנה, כמו מאין הרווח מגיע, מה יש בקרקע שיכולה לכוון אותך לגבוה יותר, ומה הערך של הקרקעות? יש סוגים שונים וכל אחד מהם מכיל עולם שלם בפני עצמו, מעבר לכך הגיע הזמן שתזהה את הפוטנציאל שיש בתוך הקרקעות להשקעה. עוד צעד קדימה לעבר החלום שלכך, השקעות נכונות בעזרת מומחים זו לא מילה גסה, זו המציאות שנפרשת מולך.

אז, קרקע להשקעה מציעה פוטנציאל רווח גבוה בגלל שילוב בין מחסור בעתודות קרקע לבין ביקוש גבוה. כאשר ההיצע נמוך והביקוש גבוה או אפילו קשיח, המוצר עצמו הופך להיות בעל ערך גבוה יותר. בפועל, זה בדיוק מה שקורה עם סוגים שונים של קרקע להשקעה ברחבי הארץ ובעיקר באזורי הביקוש של המרכז, השרון והשפלה.

כמו כן, משקיעים בעלי ראיה אסטרטגית של חשיבות תפיסת פוזיציה מזהים את הפוטנציאל של רכישת קרקע כעת – עבור השנים הקרובות. אם רוכשים קרקע בשלבי הפשרה או לאחר הפשרות ומתחשבים גם בתכניות מתאר ארציות ומקומיות, ניתן ליהנות מערך המוסף של שינוי הייעוד. אין ספק שבשביל לזהות את הפוטנציאל של הקרקע צריך להיות בעל ראייה רחבה, בעל ידע, כלים, ויכולת זיהוי מאוד ממוקדת כזאת שתוכל להציג לך את המציאות של היום ומה יהיה בשנים הבאות, הרחוקות יותר. זה לא בושה להתייעץ עם מומחים בתחום, צוות שיודע איך לזהות בדיוק את הדברים הללו, שיודעים לקשר בין מה שקורה היום לבין העתיד. יש מהלכים בחיים שלא ניתן לקחת אותם מבלי שיהיה מאחוריו צוות איכותי של עובדים מסורים שיודעים את העבודה, שבמשך שנים למדו, נשמו והכירו אותה על בורותיה. להתייעץ עם מומחים זה חשוב ויעניק לך שליטה מלאה על ההשקעה שלך. כך אנו דואגים שלא תתרסק, אלא שתצמח ותשגשג בדיוק כמו הקרקע עצמה.

הקרקע זמינה? הרווח מידי

לעיתים דברים כאלו נשמעים לנו קצת אבסורדים, אבל זה לא כך. קרקע שעדיין לא לקחו אותה, או הפכו אותה למשהו נגיש שמוכן לבנייה, או לפרסום הרי שאתה זה שמרוויח יותר, הגיוני לא? כאשר אין ביקוש המחיר של הקרקע פוחת, וכשיעלה הביקוש, מה יקרה אז? הרווח יהיה מידי ולא תצטרף לחכות שנים על גבי שנים בשביל לראות את התשואות.

מבחינה מסחרית, רכישת קרקע להשקעה היא האופציה האופטימאלית עבור מי שרוצה להשיג רווח גבוה. בגלל שהרכישה זולה באופן משמעותי ובעלת פוטנציאל רווחיות גבוה, כל שנותר הוא לנצל את זה שהיא עדיין לא זמינה ומוכנה לשיווק. אבל מהרגע שבו הקרקע זמינה ומתחילים לשווק אותה עבור פרויקטים בענף הנדל”ן והמסחר, הרווח הוא גם משמעותי וגם מהיר.

הערך של הקרקע מזנק כאשר תכניות הבניה מאושרות וככל שהליכי התכנון עליה מתקדמים. אם רוצים לנצל את השווי הנמוך של הקרקע בשלבים המוקדמים ואת השווי הגבוה שלה בשלבים המאוחרים יותר של התכנון, רצוי לעשות את זה בליווי אנשי מקצוע שמתמחים בתהליך.

יש לנו את התהליך הנכון להשקעה שלך

אנחנו בחברת קליימקס נדל״ן פיתחנו מומחיות ומוניטין בתחום הזה, תחום הקרקעות, וההשקעות בנדל״ן. מעבר ליכולת הזיהוי שלנו בקרקע להשקעה הרי שאנו יודעים גם לזהות אותך, הלקוח שלנו, ויכולים להביא לך את הדבר הטוב ביותר, את מה שאתה צריך וזקוק לו. איתנו אתה תרגיש בבית, בזכות השירות, המקצועיות, האוזן הקשבת ובעיקר המומחיות שלנו בתחום. הגיע הזמן לרדוף אחר החלום ותפוס אותו בשני הידיים, אין סיבה שהוא יעלם או יישאר עמוק מתחת לארון.

אנחנו נשמח להסביר לך על התהליך שבו קרקעות בישראל עוברות תהליכי הפשרה ושינוי ייעוד. בגלל שאנחנו מאמינים בשקיפות, אמינות ויושרה לאורך תהליך ההתקשרות, יש לנו את הגיבוי של משקיעים מרוצים ובעלי ניסיון.

שיחה קצרה עם נציגי החברה תאפשר לך לברר על קרקעות שמתאימות להיקף ההשקעה הרצוי עבורך. אם ברצונך לתכנן את העסקה הבאה על בסיס מידע אמין, נשמח לפרוש אותו בפניך. כמו כן, נסייע לך ברכישת קרקע להשקעה וכבר עכשיו נוכל לקבל פרטים על מנת לקצר תהליכים.

אנחנו דוגלים בשקיפות מלאה, לכן מהרגע שנשמע את קולך ונבין מה הרצון שלכם נפעל כדי לייעץ לך במלוא הכנות, נסביר, נלך איתך יד ביד, נבין יחד איך אנחנו מגשימים לך את החלום בצורה הטובה ביותר. יחד נוכל לבחור את הקרקע הנכונה שלך, תוך זיהוי אמיתי של קרקע שהולכת להניב תשואות רבות. מבחינתו, אם בחרת בנו ללוות אותך ברגע חשוב כמו זה, אתה בן בית. הכלים והידע שלנו יעזור לנו לקדם אותך לעבר המטרה הנוצצת, הגיע הזמן פשוט לפעול, לקחת את המושכות לידיים, להתקשר ולהבין במה מדובר יותר לעומק.

אנו חברה שמאמינה בקסמים של הנדל״ן, ביכולת של השקעה נכונה להניב רווחים טובים שידאגו לך לעתיד, שיעניקו לך שקט ושלווה וחיוך על הפנים. נדל״ן זה הדבר החם ביותר עכשיו, והגיע הזמן שגם אתה תיכנס לעולם הזה ותחווה אותו בצורה טובה, עם יעד וכלים נכונים להמשך. כבר לא צריך ללכת לחפש אין סוף השקעות שידאגו לכסף שלך, אם מה שזורם לך בדם זה קרקע, אם זה החזון שעומד מול עיניך, הרי שהגעת למקום הנכון. בשיחת ייעוץ תוכל לקבל את כל המידע שאתה זקוק לו כדי לצאת לדרך. היום כבר לא צריך להסתובב בחשכה ולנסות לדלות מידע מכל מני מקומות ואתרים למיניהם, היום הכל נגיש ופתוח, אמיתי, ולא מתפשר. כי הגיע הזמן באמת לקבל החלטות נכונות ולא להתרסק. אנחנו בחברת קליימקס נדלן כאן בשבילך בכל רגע, מהרגע הראשון שנכיר ועד לרגע האחרון של התהליך מבלי לעזוב אותך לרגע, כך שאל תחשוש לקפוץ למים העמוקים ולהעז. הגיע הזמן לבחור אחרת, ולחפש קרקע להשקעה נכונה שתניב תוצאות טובות בעתיד, שלא רחוק כל כך. צור איתנו קשר עוד היום, מחכים לשמוע ממך.

הבדיקות שחייב לעשות טרם רכישת הקרקע

  • בדיקת נסח טאבו – נכנסים לאתר https://www.govmap.gov.il/ לבדוק את הבעלות על הקרקע האם היא בבעלות פרטית או בבעלות רמ”י, האם אין שיעבוד על הקרקע.
  • בדיקת תכנית מתאר ארצית – האם הקרקע מיועדת למתחם ציבורי / עירוני (קרקע צהובה)  או קרקע פרטית לבנייה.
  • מי היזם של התכנית – בדיקה שיש גיבוי מצד הרשות ולא רק מיזמים פרטיים.
  • תכנית מתאר מחוזית – בדיקת ייעוד הקרקע, ניתן לראות האם הקרקע מיועדת למגורים , מסחר או תעשייה  לפי מה שאתם הולכים לרכוש.
  • בדיקה של עסקת אופציה או עסקת מכר – יש לוודא את גודל הקרקע ותאריך מימוש של האופציה.
  • קבלת שומה עדכנית עם כל הפרטים הרלוונטיים לעסקה – שמאות, ייצוג ע”י עורך דין, ערך הקרקע, ייעוד, לוחות זמנים ועוד פרטים רלוונטים אחרים.

איך מוצאים עסקה טובה של קרקע להשקעה?

אחת הדרכים למצוא עסקה טובה של קרקע להשקעה זה למצוא קרקע חקלאית שעדיין לא עברה הפשרה ולנצל את ההזדמנות לרכוש אותה במחיר מוזל. עוד פרטים נמצאים במאמר

מה חשוב באיתור קרקעות להשקעה?

אחד הדברים החשובים ביותר בהחלטה לרכוש קרקע להשקעה זה המיקום שהיא נמצאת בו. אצלנו בקליימקס נדלן ישנם עסקאות בכל רחבי הארץ לפרטים נוספים כנסו לאתר!

מהם היתרונות ברכישת קרקע להשקעה?

בעקבות מחסור גדול של עתודות קרקע לבין ביקוש הולך וגדל השקעה בקרקע זה הצעד החכם ביותר שאפשר לעשות בימינו

מה הפוטנציאל בעסקה לרכישת קרקע להשקעה?

רכישת קרקע להשקעה היא האופציה הטובה ביותר במי שמעוניין ליצור רווחים גדולים מכיוון שהתנאים לרכישה הם הטובים והנוחים ביותר לפרטים נוספים קראו את המאמר

איך מוצאים קרקע להשקעה בתהליכי הפשרה?

חברתנו מתמחה באיתור , ייזום, והשבחת קרקעות בתהליכי הפשרה באזורי ביקוש הכי גדולים בארץ לפרטים נוספים כנסו!

רוצים לקבל פרטים נוספים על פרויקט? מלאו פרטים או התקשרו ומיד נענה!

פרויקטים Premium בשיווק

פרויקט שביל התפוזים
תמ”א 70 בראשון לציון
פרויקט מערב קרית אתא
סובב הדסה עין כרם ירושלים
פרויקט הר 1202 הוד השרון
עיר ימים חדרה
פרויקט ח-500 חולון
יש לנו את הקרקע הכי מתקדמת בארץ
והיא רגע לפני עליית מחירים!
השאירו פרטים למידע נוסף
דילוג לתוכן