קרקע בהרצליה

קרקעות להשקעה בהרצליה - יוקרה תמורת מחיר הוגן.

קרקעות להשקעה בהרצליה


בעשור האחרון כרישי הנדל"ן ומשקיעים רבים רוכשים קרקעות בהרצליה שנחשבת לאחת הערים היוקרתיות ביותר בישראל.

השקעה בקרקעות היא כבר מזמן לא רק למשקיעים מקצועיים, היא מתאימה לכל אחד שרוצה להגדיל את נכסיו, לדאוג לביטחון כלכלי לאחר גיל הפרישה ולמי שיש סכום כסף שאינו יודע איפה להשקיע אותו.

מזה שנים שמחירי הדירות בישראל הולכים ומאמירים, ונראה שלא מעט משקיעים עוברים לתחום הקרקעות.

השקעה בקרקע לעומת אפיקי השקעה אחרים בתחום הנדל"ן:

עלות ההשקעה בקרקע הוא נמוך משמעותית ממחירי השקעה באפיקים אחרים מתחום הנדל"ן ולכן, מתאפשר להשקיע בעלויות נמוכות יחסית.

השבחת קרקע לאחר הרכישה הינו תהליך שמעלה את ערך הנכס. תהליך השבחה מוצלח תורם לתשואה גבוהה יותר שכמעט ולא ניתן להשיג באפיקי השקעה אחרים.

מחירי הקרקעות בישראל נמצאים במגמת עלייה, עקב הביקוש הרב והצורך ברכישת קרקעות לבנייה מאחר וקצב גידול האוכלוסייה רק גובר עם השנים. רכישת קרקע להשקעה היא ללא ספק אחת הדרכים ליהנות מנכס המניב תשואות עם אחוזי סיכון נמוכים.

למה מומלץ להשקיע במיוחד בקרקע בהרצליה ?

הרצליה היא אחת הערים המרכזיות והמפותחות ביותר בארץ. השילוב המנצח בין מרכזים מסחריים מפותחים לבין שכונות מגורים ירוקות ויוקרתיות, מניב סביבת מגורים מושלמת.

הרצליה נושקת לתל-אביב, וכוללת גישה ישירה אל צירי התנועה המרכזיים ונגישות לתשתיות שונות כגון תחנת הרכבת בהרצליה.

התושבים בעיר זוכים ליהנות מאיכות חיים ברמות הגבוהות ביותר הן מבחינת פיתוח סביבתי והן בשל התרבות, החינוך והספורט המפותחים באזור. בשל זאת, קרקע להשקעה פרטית בעיר מבוקשת ויוקרתית כמו הרצליה הינו מצרך יקר ערך שקשה להשיג אשר שווה כסף רב ומחירו רק ימשיך לעלות עם השנים.

רכישת קרקע להשקעה בהרצליה – רק עם קליימקס!

אנו מתמחים באיתור, ייזום, השבחת קרקעות פרטיות וליווי משקיעים ברכישת קרקעות בהליכי הפשרה באזורי ביקוש במרכז הארץ.

החברה צמחה מתוך ההבנה המעמיקה לפיה קיים מחסור בעתודות קרקע, ומתוך ראיה אסטרטגית של חשיבות תפיסת פוזיציה כיום, עבור השנים הקרובות.

אנו מאמינים בשקיפות, אמינות ויושרה בכל תהליך ההתקשרות עם המשקיעים שלנו.

עלות השקעה בקרקע הוא נמוך משמעותית מעלות השקעה בדירה. קרקע להשקעה הוא ללא ספק אחת הדרכים ליהנות מנכס המניב תשואות עם אחוזי סיכון נמוכים.

רוצים לקרוא עוד בנושא, היכנסו לכתבה המלאה…

רכישת קרקע להשקעה מתאימה לכל אחד שרוצה להגדיל את נכסיו, לדאוג לביטחון כלכלי לאחר גיל הפרישה ולמי שיש סכום כסף שאינו יודע איפה להשקיע אותו.

מחפשים נתיב השקעה? היכנסו לכתבה המלאה…

הרצליה היא אחת הערים המרכזיות והמפותחות ביותר בארץ. קרקע להשקעה                                 בעיר יוקרתית כמו הרצליה הינו מצרך יקר ערך ששווה כסף רב ומחירו רק עולה עם השנים.

לעוד יתרונות להשקעה בעיר הרצליה, היכנסו לכתבה המלאה…

 

לכל משקיע יש צפי שונה לשיעור התשואה שהוא מחפש, וכן לקרקעות שונים יש רמת סיכון שונה. מחפשים קרקע להשקעה? היכנסו לאתר, השאירו פרטים ונציגינו ישמחו ליצור איתכם קשר.

נציגי קליימקס נדלן ישמחו להסביר לך על התהליך, שיחה קצרה עם נציגי החברה תאפשר לך לברר על קרקעות המתאימות להיקף ההשקעה הרצוי עבורך.

למידע נוסף היכנסו לאתר וצרו איתנו קשר…

 

רוצים לקבל פרטים נוספים על פרויקט? מלאו פרטים או התקשרו ומיד נענה!

סגירת תפריט
דילוג לתוכן