לוגו של חברת קלימקס נדלן

פרויקט ח-500 חולון – SOLD OUT

מה זה תוכנית ח 500 חולון? SOLD OUT

במרחק נגיעה מתל אביב וגם סמוך לראשון לציון, באחד המקומות הטובים בחולון, הולכת ומתממשת תוכנית ח 500 חולון. מדובר באחת מעתודות הקרקע האחרונות באזור מבוקש. התוכנית שכבר הולכת ומתקדמת באישור הרשויות, צפויה לאכלס אוכלוסייה חזקה, איכותית והרבה משפחות צעירות.

עבור אנשים שרוצים איכות חיים גבוהה, מדובר בהזדמנות. אמנם הבולדוזרים עדיין לא נמצאים על הקרקע, אבל הכל מתקצב בקצב מואץ. תוכנית המתאר כבר קיבלה את האישורים מהגורמים המעורבים הן ברמה הארצית והן ברמה המקומית. זו לא עוד תוכנית על הנייר שספק רב אם תקום אלא תוכנית שעומדת לצאת לדרך. עכשיו הזמן לשקול ברצינות להצטרף, לפני שהדברים יתקדמו עוד יותר ומספר המתעניינים יהיה גבוה בהרבה מכמות יחידות הדיור שיקומו וייבנו.

תוכנית ח 500 בחולון הינה תוכנית לתכנון בניית עתודות קרקע בין חולון לראשון לציון באישור עיריית חולון, לעתיד הקרוב אשר תקלוט אלפי תושבים חדשים בשנים הקרובות. התוכנית המפורטת עדיין לא אושרה אך תוכנית המתאר אושרה על ידי עיריית חולון, הוועדה המקומית, הועדה המחוזית, והוועדה הארצית. כל האישורים הנ”ל ממחישים את כוונת מימוש הפרויקט  והוצאתו לפועל.

מה היתרונות בהשקעה בתכנית ח 500 חולון?

אחת היתרונות הבולטים להשקעה בתוכנית ח-500 חלון היא שבניגוד להשקעות דומות בתחום כגון קרקע חקלאית שגם היא למעשה יכולה להיות השקעה מעולה בהתבסס על זה שלוקחים סיכון לא קטן מפני שצריך להמתין שהקרקעות החקלאיות יופשרו לבנייה, בתכנית ח- 500 חולון הקרקעות כבר מופשרות לבנייה ככה שמיד עם הוצאת התוכנית לפועל תוכלו לבנות את ביתכם ולממש את חלומכם, למעשה כל הקרקעות למכירה שמוצאות בתוכנית הינם קרקעות מופשרות לבנייה וכך נחסכת ממכם לקיחת הסיכונים ותוכלו להשקיע בראש שקט ולהיות בטוחים שהשקעתם במקום הנכון!

אז מה התוכנית כוללת?

תוכנית ח 500 חולון כוללת בנייה שתאכלס כ-50,000 אלף תושבים ולמעלה מ-13,500 דירות בגדלים שונים תוך כדי שימת דגש על שמירת מרחב פתוח וריאות ירוקה, בתי ספר ומרחבים ציבוריים שיכללו פארקים מרכזי קניות ומסחר אשר יספקו תעסוקה לתושבים.

מיקום מעולה להשקעה חכמה!

חולון תמיד נחשבה לעיר מרכזית אשר ממוקמת קרוב לערים הגדולות כגון תל אביב וראשון לציון, כיום חולון שינתה את פניה ואיכות החיים בה הוא בין הגבוהים בארץ, הקרקעות המיועדות בתוכנית סמוכות לנתיבי תחבורה בין עירוניים כגון כביש איילון וכביש 4 ובנוסף עתידים להיסלל בה נתיבים עירוניים, לכן השקעה בעיר מרכזית בארץ זאת השקעה בטוחה מאין כמוה אשר תבטיח למשקיעים תשואה יפה במיוחד, גם בטווח הקרוב וגם לטווח הארוך.

קרקעות במחירים הוגנים

קיום מחירי קרקעות במרכז הארץ בין הגבוהות בעולם כך שמאוד קשה לרכוש קרקע במחיר שפוי זאת כתוצאה מחוסר שטחים פנויים לבנייה וביקוש גדול לרכישת נדלן במרכז הארץ, אין היום כמעט הזדמנויות רכישה במחירים הוגנים לקרקעות במרכז הארץ כדוגמת תוכנית ח 500 ולכן זאת הזדמנות של פעם בחיים לממש עסקה אשר תניב פירות כאשר התוכנית תצא לדרך. אין ספק שמחירי הקרקעות בתוכנית אינם דומים למחירי הקרקעות במרכז הארץ כך שמדובר על השקעה טובה עבור משקיעים!

האם זו באמת השקעה בטוחה

בשנים האחרונות כולנו שמענו על אנשים שהשקיעו כסף רב דרך יזמים מפוקפקים. אבל יודגש כי תוכנית ח 500 חולון שכבר אושרה ברמה המחוזית איננה קרקע חקלאית. השקעה בקרקעות מסוג זה אכן עשויה להיות בעייתית משום שלא באמת יודעים מה יקרה בעתיד. פה מדובר במשהו אחר. אמנם תוכניות בניה מפורטות עדין לא הושלמו אך בעצם זהו השלב הבא ולשם זה הולך.

כמקובל, ככל שיוצאו תוכניות בניה מפורטות, מחיר הקרקע לרוכשים ילך ויעלה. בשלב זה, מדובר בהשקעת נדל”ן עם ביטחון גבוה ופיתוח עתידי שצפוי להתקדם בקצב ראוי לשמו. כבר כיום ברור כי ח 500 חולון צפויה לאכלס שכונה מודרנית, ובה עשרות אלפי תושבים. אלפי דירות בסטנדרט בניה גבוה ילכו וייבנו, עם פיתוח סביבתי ברמות הגבוהות ביותר.

לתאום פגישה השאירו פרטים

אישורים ותכניות

להורדת אישורים ותכניות לחצו כאן

 

מכיוון שמדובר בשכונה גדולה ומודרנית, יוקמו בה פארקים ומוסדות חינוך, מרכזי תעסוקה ובילוי, צירי תנועה חדישים וכן הלאה. ורק כדי לסבר את האוזן, כבר קיים תשריט של כל האזור המועמד לפיתוח. כלומר נעשתה כבר עבודת שטח תכנונית, גם אם לא הכל גמור עד לפרט האחרון ברמה של תוכניות בנייה מאושרות. ברגע שהתוכניות המפורטות יותר ילכו ויתגבשו ויושלמו, ניתן יהיה להתחיל בביצוע עבודות הבניה על פי התב”ע (תוכנית בניית עיר).

בגלל המיקום, בגלל המחיר

אי אפשר להתייחס אל פרויקט ח 500 חולון מבלי לומר כמה מילים על חולון עצמה. מזה מספר שנים מגיעים לעיר תושבים חדשים, ומסיבה טובה. כל התושבים נהנים משירותים עירוניים מעולים. השקעה גדולה בחינוך, בילדים, בדור העתיד. זהו מקום נהדר במרכז, עם איכות חיים מצד אחד, ומחירים שלא מגיעים לגבהים של תל אביב מצד שני. כמו כן, ח 500 חולון תחובר בצירי תנועה חכמים לכל המוקדים החשובים סביב. גישה נוחה ומהירה לראשון לציון, לתל אביב, גישה לאיילון ולכל מה שרק אפשר לבקש. אך בשלב הזה, המחירים עדיין סבירים ביותר. נכון, זה מרכז הארץ ואלה לא המחירים של הפריפריה, אך הצפי הוא שהשווי צפוי להמשיך לעלות בשנים הקרובות. בשלב זה, ח 500 חולון מגלמת הזדמנות נדירה. הזדמנות בגלל המיקום, הזדמנות  בגלל המחיר, הזדמנות בגלל כל מה שמסביב. למשקיעים שחושבים קדימה, למשפחות שרוצות להגיע לדירה במחיר שפוי יותר, במקום הנכון – עכשיו בהישג יד.

לסיכום, זה נכון שאין כמעט עתודות קרקע לבניה בלב ליבו של המרכז. אולם כפי שניתן להיווכח ולראות, פרויקט ח 500 חולון הוא אחד מהאפשרויות שעדיין זמינות. התקדמות התוכניות ברורה. התשריט ישנו, הציבור כבר מתחיל להתעניין והמחירים עדיין שפויים. עדיין אפשר להצטרף כמשקיעים שרוצים לראות תשואה נאה. השטח מופשר ולמי שלא מכיר את האזור מוזמן להגיע ולהתרשם מהסביבה. העובדות מדברות בעד עצמן.

אצלנו בקליימקס השקעות בנדלן תוכלו לקבל הצעות אטרקטיביות לרכישת קרקעות בליוי צמוד של אנשי מקצוע ועו”ד מובילים בתחום הנדלן  בעלי ניסיון רב בהסכמי שיתוף ארגון קבוצות רכישה וחשבונות נאמנות

תוכנית ח 500 בחולון הינה תוכנית לתכנון בניית עתודות קרקע באישור עיריית חולון לעתיד הקרוב אשר תקלוט אלפי תושבים חדשים בשנים הקרובות.
מחירי הדיור במרכז הארץ  מאמירים וקניית קרקע  הופכת למשימה קשה על גבול הבלתי אפשרית תוכנית ח 500 בחולון הינה חלון הזדמנויות של פעם בחיים לממש רכישת קרקע במרכז הארץ במחיר שפוי
תוכנית ח 500 חולון ממוקמת בדרום מערב חולון קרובה לתל אביב ולראשון לציון קרקעות המיועדות לבנייה סמוכות לנתיבי תחבורה בין עירוניים
הקרקעות מופשרות לבנייה אך התוכנית המפורטת  ח 500 חולון עדיין לא אושרה לעומת תוכנית המתאר אשר אושרה על ידי עיריית חולון והוועדות הרלוונטיות
חברת קליימקס נדלן

מחפשים קרקע משתלמת להשקעה ? הגעתם למקום הנכון. השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

ממליצים עלינו

ניצן גושן

מקצועיות, ערך

5/5
Lena Muchnik

איכות, מהירות תגובה, מקצועיות, ערך צוות מקצועי מאוד, קשוב ועוזר בהתלבטויות.. יודע להתאים פתרון לכל לקוח, מומלץ מאוד

5/5
Michael K

אחלה שירות. אוירה משפחתית.

5/5
אורי עקרוני

חיובית: איכות, מקצועיות, ערך מקצועיות גבוהה. שרות מדהים תשואה גבוהה להשקעה ממליץ בחום!

5/5
ליאורה דוד

מאוד מרוצה מהמקצועיות של החברה. ליווי מקצועי לאורך כל הדרך.

5/5
Shahar Levi

תודה לדביר וצוות המשרד על מענה וליווי מקצועי .

5/5
רון נחמני

הגעתי דרך פרסום בפייסבוק. התרשמתי לטובה מהמקצועיות של צוות המשרד. מספקים את כל המידע הדרוש בשקיפות מוחלטת!

5/5
סיגל בלסיאנו

למש' קליימקס ומשרד עוה"ד שובלי , תודה על הסבלנות, הקשבה, ובעיקר על ההבנה, היכולת לשים את הלקוח לפני כל דבר אחר מהפגישה הראשונה ולאורך כל התהליך, אנשים כמוכם ושירות כזה נדיר היום למצוא, אז תודה רבה דביר, אסף, תומר ופרדי צוות מנצח, מעריכים ומוקירים סיגל ויובל בלסיאנו

5/5
‎אילן טבצניק

מיקצוענים, יש להם מגוון אופציות להשקה בנדלן מהטובות בארץ, אסור לפספס

5/5
Doron Lasky

חברה אנושית ומקצועית. רכשתי דרכם קרקע, קיבלתי את כלל הפרטים ללא יוצא מן הכלל, אנשים ישרים מאוד. ממליץ בחום

5/5
Galit Hrael

רכשתי דרך החברה קרקע בקרית אתא. נפגשתי עם אנשים מקצועיים, אמינים, בעלי ידע רחב והיכרות מעמיקה עם התחום, אדיבים ומעל הכל אנושיים. מבחינתי התחלנו דרך יחד. מאחלת לכולנו הצלחה ושגשוג. תודה על הכל. גלית

5/5

פרוייקטים נוספים

נוף הירקון דרך הים הוד השרון
מתחם בגדרה
פרויקט שביל התפוזים – SOLD OUT
תמ”א 70 בראשון לציון
פרויקט מערב קרית אתא
סובב הדסה עין כרם ירושלים – SOLD OUT
פרויקט הר 1202 הוד השרון – SOLD OUT
עיר ימים חדרה

מה מספר הטלפון שלך?

יש לנו את הקרקע הכי מתקדמת בארץ
והיא רגע לפני עליית מחירים!
השאירו פרטים למידע נוסף
דילוג לתוכן