לוגו של חברת קלימקס נדלן

קרקע מופשרת

תוכן עניינים

כל מה שאתם צריכים לדעת על קרקע מופשרת לבנייה

איך מפשירים קרקע חקלאית? מה היתרונות של השקעה בקרקע מופשרת?

המשמעות של קרקע מופשרת לבנייה היא שניתן כבר להתחיל להפיק ממנה רווחים. ברוב המקרים, מדובר על קרקע חקלאית שהחליפה את הייעוד שלה לקרקע למגורים, למסחר, לתעשייה וכן הלאה. בגלל שבישראל יש מחסור אדיר בקרקעות לצד ביקוש עצום למקרקעין, יש המון קרקעות חקלאיות שעוברות את התהליך הזה של ההפשרה. מבחינת המשקיעים, מדובר על דרך מעולה להפיק רווח כספי גבוה בתוך זמן קצר.

קרקע מופשרת הופכת להיות כזו רק אחרי שהיא מאושרת על ידי ועדות תכנון מקומיות ומחוזיות. לאורך התהליך, יש צורך לקבל את אישורי בעלי הקרקעות ולהביא בחשבון שיקולים של איכות סביבה, נגישות, עומס וכן הלאה. במקביל, צריך לבדוק מה הייעוד של הקרקע בהתאם לצרכים המגיעים מהשטח ולהתייחס להבדלים בין אזורי הביקוש בישראל.

רוצה לקנות קרקע? הנה ההזדמנות שלך

חברת קליימקס נדלן מאפשרת לך להשיג עכשיו קרקע להשקעה בשלבים שונים של תהליכי ההפשרה. אחרי שנחשוף בפניך מידע על קרקעות להשקעה שנמצאות באזורי הביקוש של ישראל, כל שיישאר לך לעשות הוא להצטרף להצלחה. כמו כן, אנו מתמחים באיתור, ייזום וליווי משקיעים שמחפשים קרקע מופשרת לבנייה ולכן יש לנו ניסיון שמוכיח את עצמו.

התייעצות עם נציגי החברה שלנו היא בדיוק הפעולה שהייתה חסרה לך על מנת להפוך את ההשקעה בנדל”ן למבוססת יותר. אם תמיד רצית לקחת חלק בתהליך הצמיחה של ענף הנדלן בישראל, נשמח לקבל ממך פרטים בצורה מסודרת על מנת לתאם מולך פגישת היכרות.

היתרונות של רכישת קרקע מופשרת לבנייה

תכניות מתאר ארציות ומקומיות מאפשרות לרשויות המקומיות לשנות את הייעוד של הקרקע. כאשר הרשויות המקומיות מסיימות את התהליך, הן למעשה הופכות קרקע חקלאית לקרקע שאותה אפשר למכור לצורך הקמת פרויקטים של מגורים, מסחרי ועוד. בשלבים האלה, מי שרוכש קרקע מופשרת נמנע מהסיכון אבל מפיק את הרווח.

במילים אחרות, היתרון של קרקע מופשרת לבנייה הוא שמדובר על שטח שכבר סיים את ההליכים הבירוקרטיים. במדינה שבה תהליכים בירוקרטיים של הפשרת קרקעות עלולים לארוך שנים רבות, זהו יתרון משמעותי שמשחק ישירות אל הידיים של המשקיעים הנבונים. בין היתר, ניתן גם לראות את היתרונות הללו של קרקע מופשרת באזורי ביקוש ברחבי הארץ: החל מהוד השרון ונתניה, דרך המרכז ועד אשדוד והשפלה.

הוד השרון מתחם 1202 – כך נראית קרקע משתלמת

מתחם 1202 שנמצא צפון-מזרחית להוד השרון מוכיח את הפוטנציאל העצום של הפשרת קרקעות. היות וזו התכנית המתקדמת ביותר בעיר הוד השרון, הקרקע שעליה היא נמצאת כבר הספיקה לשנות את ייעודה בשנת 2015 וכעת היא מיועדת לבניה. כמו כן, הקרקע מופשרת לבנייה נמצאת בהליך של הכנת תכנית מפורטת והעירייה בעצמה מקדמת אותה.

עתודת הקרקע המיועדת למגורים ומסחר שנמצאת במתחם הוד השרון מתחם 1202 נרכשה על ידי חברת קליימקס נדלן. אז עקב הביקוש הרב והמלאי המוגבל של הקרקעות, כדאי למשקיעים ליצור קשר עם החברה ולשמוע על זה פרטים נוספים.

איתנו, ההפשרה היא רק ההתחלה

הדרך להפיק את הרווח מקרקעות שמיועדות להפשרה היא להפקיד את המשימה בידיים של אנשי מקצוע. עם המומחים של קליימקס נדלן, יש לך היום את האפשרות לעקוב מקרוב אחר כל הפרויקטים השווים בהוד השרון, אשדוד, נתניה, מתחם גלילות ועוד.

נציגי חברת קליימקס נדלן ישמחו לעזור לך להשיג קרקע מופשרת לבנייה להשקעה לפי המשאבים שברשותך ובהתאמה אישית.

ההבדל בין קרקע חקלאית לקרקע מופשרת הוא הדבל יחסית קטן אך מאוד משמעותי מבחינת הנכס עצמו, ההבדל הוא שקרקע חקלאית היא…לחצו להמשך קריאה
מתעניין להשקיע בקרקע מופשרת? אצלנו בחברת קליימקס נדלן נעזור לך למצוא את הקרקע המופשרת הטובה ביותר להשקעה בשביל שתוכל למקסם כמה שיותר את השקעתך, היכנס עכשיו להשארת פרטים וקבלת ייעוץ מהמומחים שלנו.
יש כמה בדיקות שחשוב מאוד לעשות לפני השקעה בקרקע מופשרת שבחרתם, אנו אמורים לסרוק כראוי את הקרקע לפני ההשקעה ואנחנו נתחיל קודם כל בלבדוק את…למעבר לאתר לחצו
חשוב מאוד לפנות למקור אמין ומקצועי בשביל להשקיע בקרקע מופשרת, יש הרבה פרטים שאמורים לדעת לפני השקעה לכן חשוב מאוד להתייעץ עם מומחים בתחום, אצלנו בקליימקס נדלן אנו מציעים שיחה עם המומחים שלנו לפני השקעה, היכנסו עכשיו לאתר ותשאירו פרטים.
לקרקע מופשרת יש כמה יתרונות שמבדילים אותה מסוגי נכסים אחרים, לכן חשוב מאוד להכיר את כל סוגי הנכסים והיתרון של הקרקע המופשרת מולם, היתרון הראשון והבולט ביותר הוא…

פרויקטים Premium בשיווק

נוף הירקון דרך הים הוד השרון
מתחם בגדרה
פרויקט שביל התפוזים – SOLD OUT
תמ”א 70 בראשון לציון
פרויקט מערב קרית אתא
סובב הדסה עין כרם ירושלים – SOLD OUT
פרויקט הר 1202 הוד השרון – SOLD OUT
עיר ימים חדרה
פרויקט ח-500 חולון – SOLD OUT

מה מספר הטלפון שלך?

יש לנו את הקרקע הכי מתקדמת בארץ
והיא רגע לפני עליית מחירים!
השאירו פרטים למידע נוסף
דילוג לתוכן