לוגו של חברת קלימקס נדלן

מתחם בגדרה


רווח צפוי של כ-100%: עם תוכנית מתאר מאושרת, מתחם  בגדרה מציע קרקעות להשקעה 

אחד מהמתחמים הכי יוקרתיים באזור יישובי גדרות הנחשקים, החל כעת את השיווק שלו. מבין כל עתודות הקרקע בעיר, מדובר בקרקע היחידה אשר מיועדת לבנייה למגורים, וככזו היא בעלת פוטנציאל לרווח של בערך 100 אחוזים מרגע קבלת היתרי הבנייה. הסיבה לכך היא הביקוש הגבוה והקרקעות המועטות אשר זמינות, מה שיוצר ביקוש כמו לאוויר לנשימה.

מאז תחילת דרכה של גדרה בשנת 1884, שהייתה אז יישוב חלוצי זעיר של שני מתיישבים בלבד, היא הספיקה להתפתח מאוד – כיום היא מאכלסת מעל שלושים אלף תושבים.
למרות צמיחה מרשימה זו, המועצה המקומית מעוניינת לפתח את העיר אף יותר, ולהביא לעיר בשנים הקרובות עוד 10,000 תושבים נוספים.
למרות זאת, מתחם 8 הממוקם בחלקה המערבי של גדרה הוא האזור היחיד אשר קיבל אישור לבנייה בכל העיר – מתחם בו, לפי התכנון, יבנו כ-2,000 דירות חדשות בשיטת בנייה רוויה.

חברת קליימקס החלה בשיווק קרקעות במתחם 8. חשוב לציין שקרקעות אלו לא מיועדות לבנייה פרטית.
מרגע קבלת היתרי הבנייה עבור המתחם – ועל פי תקן שמאות 22 – כל יחידת קרקע כזו תזנק במחירה.

אווירה כפרית – עם נוחות של עיר

אין ספק שאחד היתרונות הבולטים של גדרה הוא האווירה הכפרית שבה – כאשר למרות הסביבה השקטה והירוקה, היא מצליחה גם לשלב בכך את כל השירותים העירוניים שתושבים עשויים להזדקק להם, וכמו כן גם מוסדות חינוך רבים ברמה גבוהה ומרכזים רבים לבילוי ולמסחר.

מסיבות אלו קיים לדירות בעיר ביקוש שהולך וגובר, אך למרות זאת כמעט ואין בה בנייה חדשה. מצב זה גורם לעליית מחירים דרמטית, ולקרב על כל דירה אשר מגיעה לשוק.
“היתרונות של גדרה הופכים אותה למקום רגוע ושקט, בניגוד לערים הגדולות והלחוצות. בנוסף, בגדרה יש גם חיי קהילה פעילים. הביקוש הוא עצום, אבל יש מחסור בקרקעות לבנייה חדשה.
למרות שנמכרות קרקעות במזרח או בצפון של גדרה, הן בכלל לא מאושרות למגורים,” נמסר מחברת קליימקס, אשר תחום ההתמחות העיקרי שלה הוא השבחת קרקעות.

פארק ונחל: כך יראה הרובע החדש בגדרה

הרובע החדש בגדרה יוקם בין רחוב הרצל לכביש 40, לפי תוכנית המתאר שכבר אושרה למתחם 8 – בניגוד לקרקעות בצפון או במזרח העיר. החברה הממשלתית “דירה להשכיר” אחראית על תכנון המתחם, ומהלך זה יאיץ את התכנון אל שלב קבלת היתרי הבנייה. ברובע חדש זה צפויות להיכלל בערך 2,000 דירות חדשות, אשר יאכלסו כ-6,400 תושבים חדשים. מעבר לכך, הרובע יכיל גם עשרות אלפים מטרים רבועים של מבנים מסחריים ומשרדיים, מוסדות ציבוריים שונים, ואפילו קאנטרי קלאב ושטחי ספורט ייעודיים.

מחברת קליימקס מסבירים, “המתחם היחיד שעבורו אושרה תוכנית מתאר ושעבר לתכנון של “דירה להשכיר” הוא מתחם 8. המיקום של המתחם אטרקטיבי במיוחד: הקרבה ליישובי גדרות הנחשקים, הסמיכות לתחנת הרכבת, והיציאה הקרובה לכבישים מרכזיים כמו 4 ו-6, הפכה את התוכנית הזו לחשובה כמו אוויר לנשימה.”

בין השאר כוללת התוכנית גם פארק, שבו יעבור נחל שורק. מבין כל הקרקעות הזמינות, הסבירות הגדולה ביותר להתמקם בגושים ובחלקות אשר צמודים לפארק תהיה בקרקעות של קליימקס – לפי סעיף ז’ בחוק התכנון והבנייה, שקובע שבטרם חלוקת הקרקעות, בעלת הקרקע תקבל את הקרקעות הסמוכות למיקומן בתוכנית החלוקה.

לתאום פגישה השאירו פרטים

סמוך ליישובי גדרות המבוקשים

“הבנייה במתחם 8 מתוכננת כדי לשמור על האופי הכפרי של גדרה, כלומר, מתוכננים בתים נמוכים ובניינים שלהם יהיו לכל היותר 7 קומות”, קליימקס מסבירים. “חשוב לציין גם, שהקרקעות של קליימקס פונות ליישובי גדרות היוקרתיים – אזור בו נמכרים בימינו בתים במיליוני שקלים, ואפילו זכו לכינוי ‘סביון של אזור גדרה’.

“קונים אשר פונים אלינו במטרה לרכוש קרקע בגדרה, יודעים ללא ספק שזו אחת העסקאות הכדאיות ביותר שאפשר לעשות.
המגמה הכללית והמתמשכת של עליית המחירים בתחום הנדל”ן בארץ משפיעה מאוד על גדרה, וזה מושך לעיר משקיעים רבים, שרוצים ליהנות מהפוטנציאל הענק של עליית המחירים הדרמטית הזו”.

החברה יצרה מעטפת אטרקטיבית במיוחד למשקיעים, אשר כוללת את כל השירותים הדרושים – ייעוץ אישי, וכמו כן גם ליווי על ידי עורך דין בכיר המתמחה בתחום הנדל”ן.
“יצרנו עבור הציבור הזדמנות שלא תחזור להשקיע בקרקע שהיא בין המבוקשות ביותר בישראל, וזאת במחיר הגיוני ושווה לכל כיס, וכמובן שאין לשכוח מהצפי לרווח של בערך פי 3-4, רק בתוך שנים ספורות,” מציינים בקליימקס. “העסקה הזו ללא ספק מכילה בתוכה את כל המרכיבים להשקעה מוצלחת ורווחית”.

ממליצים עלינו

ניצן גושן

מקצועיות, ערך

5/5
Lena Muchnik

איכות, מהירות תגובה, מקצועיות, ערך צוות מקצועי מאוד, קשוב ועוזר בהתלבטויות.. יודע להתאים פתרון לכל לקוח, מומלץ מאוד

5/5
Michael K

אחלה שירות. אוירה משפחתית.

5/5
אורי עקרוני

חיובית: איכות, מקצועיות, ערך מקצועיות גבוהה. שרות מדהים תשואה גבוהה להשקעה ממליץ בחום!

5/5
ליאורה דוד

מאוד מרוצה מהמקצועיות של החברה. ליווי מקצועי לאורך כל הדרך.

5/5
Shahar Levi

תודה לדביר וצוות המשרד על מענה וליווי מקצועי .

5/5
רון נחמני

הגעתי דרך פרסום בפייסבוק. התרשמתי לטובה מהמקצועיות של צוות המשרד. מספקים את כל המידע הדרוש בשקיפות מוחלטת!

5/5
סיגל בלסיאנו

למש' קליימקס ומשרד עוה"ד שובלי , תודה על הסבלנות, הקשבה, ובעיקר על ההבנה, היכולת לשים את הלקוח לפני כל דבר אחר מהפגישה הראשונה ולאורך כל התהליך, אנשים כמוכם ושירות כזה נדיר היום למצוא, אז תודה רבה דביר, אסף, תומר ופרדי צוות מנצח, מעריכים ומוקירים סיגל ויובל בלסיאנו

5/5
‎אילן טבצניק

מיקצוענים, יש להם מגוון אופציות להשקה בנדלן מהטובות בארץ, אסור לפספס

5/5
Doron Lasky

חברה אנושית ומקצועית. רכשתי דרכם קרקע, קיבלתי את כלל הפרטים ללא יוצא מן הכלל, אנשים ישרים מאוד. ממליץ בחום

5/5
Galit Hrael

רכשתי דרך החברה קרקע בקרית אתא. נפגשתי עם אנשים מקצועיים, אמינים, בעלי ידע רחב והיכרות מעמיקה עם התחום, אדיבים ומעל הכל אנושיים. מבחינתי התחלנו דרך יחד. מאחלת לכולנו הצלחה ושגשוג. תודה על הכל. גלית

5/5

פרוייקטים נוספים

נוף הירקון דרך הים הוד השרון
פרויקט שביל התפוזים – SOLD OUT
תמ”א 70 בראשון לציון
פרויקט מערב קרית אתא
סובב הדסה עין כרם ירושלים – SOLD OUT
פרויקט הר 1202 הוד השרון – SOLD OUT
עיר ימים חדרה
פרויקט ח-500 חולון – SOLD OUT

מה מספר הטלפון שלך?

יש לנו את הקרקע הכי מתקדמת בארץ
והיא רגע לפני עליית מחירים!
השאירו פרטים למידע נוסף
דילוג לתוכן