לוגו של חברת קלימקס נדלן

קרקעות להשקעות בחדרה

תוכן עניינים

השטחים במרכז הולכים ומתמעטים - קרקע להשקעה בחדרה הפתרון המושלם!

קרקע להשקעה בחדרה

עם השנים שטחי ההשקעה במרכז ובאזור השרון הולכים ומתמעטים ומשקיעים רבים מחפשים פתרון. חדרה היא אחת הערים שמציעה בית חם למשקיעים רבים שמחפשים שטח במחיר נמוך בהשקעה לטווח הארוך.

בחדרה תמצאו שטחים פתוחים וקרקעות חקלאיות רבות שהבנייה בהן נמצאת בשיאה. עקב הביקוש העולה לדירות עם גידול האוכלוסייה בארץ, מומחי נדל”ן רבים סבורים שרכישת קרקעות להשקעה בחדרה היא הדבר הבא בעולם הנדל”ן.

מדוע מומלץ להשקיע בקרקע המצוי להפשרה?

בתקופה בה מחירי הנדל”ן ממשיכים לזנק, השקעה בקרקעות המצויות בהליך הפשרה או בשלבי תכנון מתקדמים היא אפשרות טובה להשקיע במחירים נמוכים יחסית ובסיכון נמוך יותר.

קרקע אינה דורשת השקעה עקבית בתחזוקה ולכן עדיף להשקיע בקרקע לעומת נכסים כאלו ואחרים הדורשים תחזוקה שוטפת. ערך הקרקע ממאיר בצורה משמעותית עם התממשות המגרשים והאישורים לבניה.

עליית המחירים בעיר – מדוע רכישת קרקע להשקעה מומלצת בחדרה ?

בשנים האחרונות חלה עליה של עשרות אחוזים במחירי הנדל”ן בעיר חדרה אך המחירים עדיין נמוכים יחסית, בהשוואה למחירי הדיור במרכז הארץ.

האוכלוסייה זקוקה לדיור, אולם שוק הבנייה בארץ לא עומד בקצב הביקוש. אחד הפתרונות המוצעים היום בשוק הוא הפשרת קרקעות לצורכי בנייה. בכך מזנק ערכה של הקרקע בצורה משמעותית.

הודות לשטחי החקלאות המקיפים את חדרה, צפוי להיות בה פיתוח עתידי שיניב תשואות משמעותיות לרוכשי הקרקעות .

רכישת קרקעות להשקעה בחדרה – רק עם קליימקס!

אנו מתמחים באיתור, ייזום, השבחת קרקעות פרטיות וליווי משקיעים ברכישת קרקעות בהליכי הפשרה באזורי ביקוש במרכז הארץ.

החברה חולשת על מספר גדול של מתחמים באזורי הביקוש הטובים ביותר בארץ, הממוקמים באזור המרכז, השרון והשפלה, בדגש על אשדוד, מתחם גלילות, הוד השרון ונתניה.

אנו מאמינים בשקיפות, אמינות ויושרה בכל תהליך ההתקשרות עם המשקיעים שלנו.

שטחי ההשקעה במרכז ובאזור השרון הולכים ומתמעטים, מומחי נדל”ן רבים סבורים שרכישת קרקע להשקעה בחדרה היא הדבר הבא בעולם הנדל”ן.
היכנסו לכתבה לקריאה על יתרונות נוספים…

 

עלות השקעה בקרקע הוא נמוך משמעותית מעלות השקעה בדירה. קרקע להשקעה הוא ללא ספק אחת הדרכים ליהנות מנכס המניב תשואות עם אחוזי סיכון נמוכים.
רוצים לקרוא עוד בנושא, היכנסו לכתבה המלאה…

רכישת קרקע להשקעה מתאימה לכל אחד שרוצה להגדיל את נכסיו, לדאוג לביטחון כלכלי לאחר גיל הפרישה ולמי שיש סכום כסף שאינו יודע איפה להשקיע אותו.
מחפשים נתיב השקעה? היכנסו לכתבה המלאה…

לכל משקיע יש צפי שונה לשיעור התשואה שהוא מחפש, וכן לקרקעות שונים יש רמת סיכון שונה. מחפשים קרקע להשקעה? היכנסו לאתר, השאירו פרטים ונציגינו ישמחו ליצור איתכם קשר.

נציגי קליימקס נדלן ישמחו להסביר לך על התהליך, שיחה קצרה עם נציגי החברה תאפשר לך לברר על קרקעות המתאימות להיקף ההשקעה הרצוי עבורך.
למידע נוסף היכנסו לאתר וצרו איתנו קשר…

פרויקטים Premium בשיווק

נוף הירקון דרך הים הוד השרון
מתחם בגדרה
פרויקט שביל התפוזים – SOLD OUT
תמ”א 70 בראשון לציון
פרויקט מערב קרית אתא
סובב הדסה עין כרם ירושלים – SOLD OUT
פרויקט הר 1202 הוד השרון – SOLD OUT
עיר ימים חדרה
פרויקט ח-500 חולון – SOLD OUT

מה מספר הטלפון שלך?

יש לנו את הקרקע הכי מתקדמת בארץ
והיא רגע לפני עליית מחירים!
השאירו פרטים למידע נוסף
דילוג לתוכן