לוגו של חברת קלימקס נדלן

משרדים להשקעה – אפיק כדאי עבור קניית משרד להשקעה

תוכן עניינים

בלב ליבו של כל אדם שיש לו הון עצמי ורצון להשקיע, יש גם רצון וצורך להבין יותר במה להשקיע, הלא כך? עולם ההשקעות גדול ובעל אפשרויות, אז מה עושים? כי עדיף שהכסף הנזיל לא יחכה לך בבנק, הוא בטח לא יצבור הרבה מעבר לאבק. בעולמנו הנגיש יש מבחר ענקי של השקעות, אפשר ללכת לאיבוד בזמן שאתה מנסה להבין במה להשקיע, במה כדאי, מה הדרישה היום, מה השוק מבקש, וכן הלאה. אין ספק שלבחור במה להשקיע מייגע לפעמים יותר מהשקעה עצמה, יחד עם זאת צריך להבין את השוק, לזהות את הצרכים הנכונים ומה באמת ייתן לך את התפוקה המרבית לכסף שלך. השקעות לא הולכות ברגל, יש מאחוריהם הרבה ידע, הבנה, זיהוי, וכלים בשביל להתקדם הלאה. אבל אם הגיע הזמן שהרצון כל כך בוער בך, והבנת שאתה צריך ללכת על זה, אז הרי שהגיע הזמן להתחיל להבין איך העולם הזה פועל.

במשרדים להשקעה יש יכולת להביא לך תשואות אדירות לאורך טווח, לשנים ארוכות. אתה כבר יכול להתחיל לדמיין את זה, להרגיש את זה, זה ממש במרחק נגיעה. אז מה הסיפור של משרדים להשקעה? ואיך אפשר ליישם את זה? כמובן שמעבר למדריך המלא שאתה עומד לקרוא, הרי שצריך להבין אם אתה רוצה לתפוס את ההזדמנות הזאת, אם אתה מריח כבר את כל היתרונות שיש מאחורי זה?

יש לא מעט חברות ומשקיעים שיכולים ליהנות מהשקעה במשרדים בהוד השרון כיום. הוד השרון היא עיר בהתפתחות מתמדת, ונחשבת לפנינה ירוקה בלב השרון. בנוסף לאזורי המגורים המושקעים שבה ולשטחים הירוקים הרבים שבעיר, הוד השרון מציעה למשקיעים אזורי מסחר ותעשייה מפותחים שכדאי להשקיע בהם. וכל זה בגלל שאתה הולך להתפתח יחד עם העיר, תשקיע בעיר טובה שמתפתחת ואין ספק שתמשיך לשגשג יחד איתה. אם החלטת להשקיע במשרדים בעיר הזאת, תתחיל לדמיין את העלייה שתעבור, את הקפיצה שתקבל במהירות. תתחיל לקלוט ולראות את הנוף מהמשרדים, את היופי שההשקעה תביא לך במהירות.

עיריית הוד השרון משקיעה משאבים רבים בפיתוח העיר, וביניהם גם בתכנית פרויקט הר 1202, שהיא תכנית פיתוח בשטח של 1,000 דונם, שמתוכננת בה בנייה של 40,000 מ”ר של שטחי מסחר וכן 230,000 מ”ר של שטחי תעסוקה.

ולכן, חברות רבות כבר בודקות את התכנית ומתעניינות באפשרות לקנות בה משרדים להשקעה. משרדים אלה יכולים להתאים מאוד לחברות הייטק וטכנולוגיה ולחברות מסחריות במגוון תחומים נוספים. בפועל כבר כדאי לרוץ אחרי המשפט הזה ולברר עוד ועוד על ההשקעות במשרדים בעיר הזאת, אך אם אתה עדיין לא בטוח כל כך מה עליך לעשות, ועד כמה זה באמת פוטנציאלי, הרי בשביל זה אנחנו פה. אנחנו מאמנים בלהעניק שירות יוצא דופן ולהביא לך את המידע הכי טוב שיש והכי נכון שקיים, כל זה נמצא במרחק של שיחת טלפון אחד כדי להעניק לך ייעוץ מלא בכל הנוגע לפוטנציאל הטמון בהשקעה מסוג זה.

משרדים להשקעה-איך להשקיע נכון?

משרדים להשקעה – אפיק כדאי

באופן כללי, ניתן לראות כיום שמבחינה סטטיסטית, מרבית מהמשרדים המוצעים להשכרה במרכז הארץ אכן מאוישים. נתונים אופטימיים אלה מראים כי רכישת משרדים להשקעה בישראל היא צעד כלכלי נבון. בנוסף לכך, התשואה השנתית הממוצעת על משרדים להשקעה היא גבוהה יותר מאשר בנדל”ן למגורים, ובתקופה בה קשה למצוא אפיקי השקעה מניבים – משרדים להשקעה יכולים להוות פתרון מצוין. אם בעבר משקיעים העדיפו להשקיע משאבים בשוק ההון או ברכישת נדל”ן למגורים, האפיקים האלה הם פחות רווחיים כיום. לעומת זאת, שוק הנדל”ן המסחרי ממשיך לספק תשואות גבוהות יותר, ולכן הוא כדאי להשקעה.

ארגונים וחברות רבות ממשיכות, בייחוד בעולם של היום, לצמוח ולהתפתח, רובם מחפשים תמיד את המקום הבא, להשכיר משרדים שיתאימו להם, לחפש את העיר הנכונה להם, ובכלל הם מחפשים משרדים שהם יוכלו לצמוח בתוכם, להראות את מי שהם ולעלות גבוה יותר בסולם. בעולם המשגשג הזה אין ספק שתמיד יהיה רצון להשכיר משרדים, זה משהו שהוא בלתי ניתן לשינוי, לא במציאות של ימינו שעוד ועוד חברות חדשות נפתחות ומחפשות את המקום שלהם להתיישבות קבועה. לכן השקעה מסוג זה היא כדאית ורווחית, הן לטווח הרחוק והן לטווח הקצר.

למה כדאי להשקיע במשרדים בהוד השרון?

הביקוש למשרדים באזור השרון ומרכז הארץ הוא עדיין גבוה, למרות האתגרים שתקופת הקורונה הציבה בפני חברות רבות במשק. זאת מכיוון שישנם תחומי פעילות רבים שלא נפגעו, וממשיכים לשגשג גם בתקופה זו.

יש הרבה חברות וארגונים שלא לקחו את הקורונה קשה, לכן הם עדיין ממשיכים לעבוד כרגיל ואף לצמוח יותר, במידה וההיערכות שלהם למצב הייתה נכונה, במרכז הארץ ובהוד השרון שמים לב שהרבה חברות עדיין קיימות ואנחנו אפילו שומעים עליהם יותר, הן מתקדמות ומעלות את עצמן למעלה כל פעם מחדש. הוד השרון בפרט היא עיר שמראה נוף אחר, עדיין במרכז ועם זאת פחות עמוסה מתל אביב, המשרדים שם בהתפתחות תמידית בדיוק כמו העיר, כך שההשקעה שווה יותר מתמיד.

עבור המשקיעים בתחום הנדל”ן המסחרי, ישנן כמה סיבות מרכזיות לכך שכדאי לקנות משרדים להשקעה בהוד השרון. ראשית, מדובר בעיר עם מיקום מצוין, שנוח להגיע אליו ממרבית אזורי הארץ. החברות שתאכלסנה את המשרדים תוכלנה לגייס עובדים בקלות מכל המרחב הגאוגרפי של מרכז הארץ והפריפריה הקרובה.

בנוסף לכך, ישנם פרויקטים רבים של בנייה למגורים בהוד השרון שנמצאים בפיתוח, כך שהיא מושכת אוכלוסייה צעירה וחזקה מבחינה כלכלית-חברתית, שיכולה להתאים לעבודה באזורי התעשייה והמסחר שנבנים בה.

הוד השרון בשנים האחרונות הפכה למקום חם, והיא לחלוטין היעד הבא במפה מאשר ערים אחרות במרכז, אין ספק שהיא מושכת אליה ועוד ועוד אנשים מרחבי הארץ. הביקוש בהוד השרון עולה ועולה משנה לשנה ואנחנו יודעים זאת, כמומחים לזיהוי הדברים הללו. להשקיע במשרדים מיוחדים בעיר כמו הוד השרון מבטיח השקעה רצינית, טובה ואיכותית, כזאת שלא תתחרטו עליה, כזאת שתעניק לכם שקט ושלווה לשנים ארוכות. זו השקעה שתלווה אתכם לעוד הרבה זמן.

מהי תכנית הר 1202 ולמה מומלץ להכיר אותה?

תכנית הר 1202 היא תכנית פיתוח שיזמה עיריית הוד השרון ואושרה בשנת 2015. התכנית מיועדת לפיתוח אורבני של הוד השרון, וזאת תוך שילוב של מקומות עבודה רבים ומשרדים להשקעה ביחד עם שטחים ירוקים.

נכון להיום, בתכנית מתוכננת בנייה של יותר מ-4,000 יחידות דיור, וכן בנייה מאסיבית של שטחי מסחר ותעסוקה. מדובר בתכנית שעתידה למשוך אוכלוסייה איכותית ביותר, גם מבחינת מקומות העבודה שעתידים להיפתח בה וגם מבחינת התושבים שיבחרו לגור בה.

תכנית הר 1202 מצויה בחלקה המזרחי של העיר, בקרבת תחנת הרכבת וכביש 531 המרכזי. הקרבה שלה לעורקי תחבורה ראשיים ולרכבת עתידה גם כן להפוך את ההגעה אל אזורי המסחר שבה לקלה ופשוטה עבור רבים.

הגעתם כמעט לסוף, לאחר שקראתם את רוב הסיבות, היתרונות וכל הטוב שיש בהשקעות מסוג זה להציע, ובפרט להשקעה במשרדים בהוד השרון. בחברת קליימקס השקעות בנדל”ן, אנחנו דואגים להראות לכם את מה שנסתר מהעין ולדאוג לכם לייעוץ אמיתי, כנה ובעל שקיפות מלאה – כי אנו דוגלים בלייצר אמון ולהביא ללקוחות שלנו את הכי טוב שיש. אז, אם אתם מתכננים לבחון אפשרות של רכישת משרדים להשקעה, כדאי מאוד לבדוק את תכנית הר 1202 בהוד השרון. מדובר בהשקעה כדאית מאוד, שהנכסים בה יכולים להניב רווחים משמעותיים ושערכם, ככל הנראה, רק יעלה עם הזמן.

חברת קליימקס השקעות בנדל”ן הוקמה מתוך רצון אמיתי לעזור למי שרוצה ומחפש עזרה בהשקעות בנדל״ן, בחיפוש אחר המקומות הטובים ואלו שיהפכו את החלום שלכם למציאות. אנחנו מומחים בזיהוי צרכי הלקוחות שלנו, הצרכים שלכם ויודעים לעשות עבורכם את ההתאמה הנכונה. אנחנו מומחים כבר שנים התחום הנדל״ן ומשתמשים בידע שלנו, בכלים שלנו, ברקע ובניסיון שלנו כדי לעזור לכם להשיג את המיטב מההון שלכם, ממכם ומהעתיד שלכם. כמו שלכם חשוב להתפתח ולשגשג, ובטח לא להתרסק גם לנו זה חשוב. חשוב לנו להעביר לכם מידע נכון ואמיתי, ולתת ייעוץ, כלים והכוונה מתוך רצון אמיתי שתצליחו ושתשקיעו נכון. הגיע הזמן ואפילו רצוי לדרוש מעצמכם יותר, לבחור עוד הזדמנויות ועוד אפיקים חדשים לפעמים מחכים ממש בקצה הדרך, כמו האור בקצה המנהרה, רק מחכים שיחטפו אותם. אנחנו כאן בשביל לייעץ לכם, ונלווה אתכם מהרגע הראשון ועד לאחרון, יד ביד כי זו האמונה שלנו.

אל תחששו ואל תישארו יותר רחוקים ממה שחשוב באמת, ממה שהיום הכי חם בשוק והכי רצוי ומוכן להשקעה. הגיע הזמן להתחיל לפעול ולהפוך את הדמיון לדבר ממשי שאפשר כבר להרגיש. בחברת קליימקס השקעות בנדל”ן כבר מחכים לך כל המומחים שרק חשבתם לקבל, במטרה אחת – לעזור לכם להגיע להשקעה הנכונה, פנו אלינו עוד היום לקבלת מידע נוסף.

רוצים לקבל פרטים נוספים על פרויקט? מלאו פרטים או התקשרו ומיד נענה!

מידע שימושי נוסף

משרדים קטנים להשקעה

בשנים האחרונות ניתן לראות תנופת בנייה של משרדים להשקעה. המשרדים מותאמים לכל צורך ומאפשרים מכלול שירותים מלא תחת קורת גג אחת. הפתרון יעיל ומאפשר לבעלי עסקים שונים לנהל פעילות עסקית בגמישות מירבית. הם יכולים לשכור משרד לתקופה ארוכה או לחילופין לכמה שעות. דבר המאפשר להם להתנהל בצורה יעילה ללא תלות בזמן או מיקום. כאשר מדברים על פתרונות של משרדים להשכרה מדובר בהזדמנות מצויינת להשקעה מניבה המייצרת הכנסה קבועה.

ניתן לראות כיום שמבחינה סטטיסטית, מרבית מהמשרדים המוצעים להשכרה במרכז הארץ אכן מאוישים. נתונים אופטימיים אלה מראים כי רכישת משרדים להשקעה בישראל היא צעד כלכלי נבון. השאירו פרטים לייעוץ והכוונה
עבור המשקיעים בתחום הנדל”ן המסחרי, ישנן כמה סיבות מרכזיות לכך שכדאי לקנות משרדים להשקעה בהוד השרון. ראשית, מדובר בעיר עם מיקום מצוין, שנוח להגיע אליו ממרבית אזורי הארץ. משרדינו כאן עבור כל ייעוץ או שאלה..השאירו פרטים
פרויקט הר 1202 הינה תוכנית ביוזמת עיריית הוד השרון ומיועדת לפיתוח אורבני תוך שילוב משרדים להשקעה, בתי מגורים ושטחים ירוקים. לרכישת משרד להשקעה, השאירו פרטים.
הביקוש למשרדים באזור השרון גדל בשל המיקום המצוין. כמו כן, הפרויקטים מושכים את האוכלוסייה הצעירה וחזקה מבחינה כלכלית- חברתית אשר מעוניינת לעבור לחיות ולעבוד באזורי המרכז.

כתבות נוספות

המדריך המלא להשקעה ראשונה בקרקע
למה להשקיע בקרקע?
תמא 70
מחירי הנדלן בישראל

פרויקטים Premium בשיווק

נוף הירקון דרך הים הוד השרון
מתחם 8 בגדרה
פרויקט שביל התפוזים – SOLD OUT
תמ”א 70 בראשון לציון
פרויקט מערב קרית אתא – תכנית כ/450 ב’
סובב הדסה עין כרם ירושלים – SOLD OUT
פרויקט הר 1202 הוד השרון – SOLD OUT
עיר ימים חדרה
פרויקט ח-500 חולון – SOLD OUT

מה מספר הטלפון שלך?

יש לנו את הקרקע הכי מתקדמת בארץ
והיא רגע לפני עליית מחירים!
השאירו פרטים למידע נוסף
דילוג לתוכן