לוגו של חברת קלימקס נדלן

נדל”ן מניב – המדריך המקיף לרכישת נכס מניב

תוכן עניינים

מה זה נדל”ן מניב? איך בוחרים נכס להשקעה?

נדל”ן מניב מתייחס לכל סוג של נכס מושכר שיכול לייצר הכנסה כספית שוטפת וקבועה. אם ההכנסה הכספית מהנכס גבוהה יותר מהריביות או מעלויות המימון, המשמעות היא רווח כספי טהור עבור המשקיעים. כפועל יוצא מכך, משקיעים בכל רחבי העולם מתעניינים כיום ביתרונות של נדל”ן מניב. עבור אותם משקיעים, הדרך הכי טובה לייצר דמי שכירות שיהפכו לאחר מכן להכנסה כספית שטפת וקבועה היא באמצעות נכסים מן הסוג הזה.

כמו כן, כדאי לדעת שיש סוגים שונים של נכסים שעונים על ההגדרה של נדל”ן מניב. נכון להיום, ההגדרה חלה למשל גם על מבני מגורים ומבני משרדים – אבל גם על חנויות, אזורי תעשייה, בתי מלון, חניונים וכן הלאה. מצד שני, לכל נכס מאפיינים אחרים משלו וכדאי לקחת אותם בחשבון בשביל לזהות את ההשקעה המומלצת.

רוצים לדעת איזה סוגי השקעות בנדל”ן קיימים כיום בשוק? למידע המלא כנסו למאמר הבא

נדל”ן מניב בוחרים עם המומחים שלנו

נציגי קליימקס נדל”ן יכולים לעשות במקומך את העבודה הקשה בהשוואה בין סוגים שונים של נכסים מניבים. אם חשוב לך למצוא נכס שגם יניב תשואה גבוהה וגם יהיה עם מינימום סיכון, המומחים שלנו כאן לרשותך. מלבד שנים רבות של ניסיון מוכח, אנו מתמחים בהתאמת הנכס לצרכי הלקוחות ויכולים גם לעזור לך להשיג קרקעות להשקעה באזורי הביקוש במרכז, בשפלה ובשרון.

נדל”ן מניב כדאי לבחור עם מומחים שמכירים את התחום ומסוגלים לעקוב אחריו מקרוב. מבחינתך, המשמעות היא כבר עכשיו רכישה של נכס מניב במחיר נמוך יותר – כמו גם תשואה גבוהה משכירות בתוך זמן קצר.

איך לבחור נכון נכס להשקעה?

הבדלים בין נכסים מניבים

הדרך הנכונה לבחור נדל”ן מניב היא לחלק את הנכסים לפרטיים או מסחריים. עוד לפני שנכנסים לעובי הקורה ומשווים ספציפית בין נכסים מניבים פרטיים לבין נכסים מניבים מסחריים, צריך להבין את המשמעות של ההגדרה הכללית.

נכסים מניבים פרטיים הם דירות וילות ובנייני מגורים שקהל היעד שלהם הוא אנשים פרטיים. לעומת זאת, נכסים מניבים מסחריים יכולים להיות מבני מסחר ותעשייה, אולמות, חנויות ומרכזי קניות. אם רוצים שהנכס יעמוד בציפיות התשואה, צריך לבדוק מי קהל היעד שלו ומה ההון העצמי הנדרש ביחס לרמת ההשקעה.

נדל”ן מניב כמנוף להשקעות נוספות

בחירה נכונה של נכס להשקעה צריכה להביא בחשבון את ההשפעה שלו על תזרים המזומנים של הלקוח בטווח הקצר והארוך. עם נכס מניב למשל, המטרה היא לייצר מנוף להשקעות נוספות. בגלל שהנכס שבו משקיעים הוא מלכתחילה מכשיר שמייצר הכנסה ורווח, אפשר יחסית בקלות לנצל אותו על מנת להמשיך לרכוש עוד נכסים.

בסופו של דבר, השוואה בין סוגי נכסים היא חלק בלתי נפרד מכל סוג של השקעה – אך יש לה חשיבות מיוחדת כאשר בוחרים נכס מניב. בבחירת נדל”ן כזה, צריך להביא בחשבון את ההבדלים בין הנכסים המניבים עצמם ובעיקר בין הפרטיים והמסחריים. לאחר מכן, חשוב להכניס למשוואה את הצרכים והמשאבים של המשקיע.

נדל"ן מניב כמנוף להשקעות נוספות

יש לנו תכנית השקעה בשבילך!

השקעה נבונה בענף הנדל”ן צריכה להתחיל בהתייעצות עם המומחים של קליימקס נדל”ן. אנחנו מבינים את ההתלבטות שלך סביב ההשקעה הבאה ואת חשיבותה עבור ההכנסות שלך, לכן מטרתנו היא להעניק לך יחס אישי. באמצעות היחס האישי, יהיה לך קל יותר להבין איזו השקעה מתאימה לך וכמובן גם איזה נכס יניב עבורך מקסימום תשואה במינימום סיכון.

נציגי קליימקס נדל”ן ישמחו לפגוש אותך לצרכי היכרות ולהתקדם איתך להתקשרות יעילה. כעת, הצעד הבא צריך להיות מסירת פרטים באתר לקבלת עוד מידע על נדל”ן מניב ואטרקטיבי.


רוצים לקבל פרטים נוספים על פרויקט? מלאו פרטים או התקשרו ומיד נענה!

מידע שימושי נוסף

מדובר על סוג של נכסים שיכולים להכניס רווח קבוע ויציב, יש כמה וכמה סוגי נכסים שמתאימים לתיאור של נדל”ן מניב . למידע נוסף כנסו
יש כמה סוגים של נכסים שמתאימים לאופי של נדל”ן מניב, אך לפני שבוחרים צריך לעשות סקירה מלאה של הנכסים בשביל להתאים לעצמכם את הנכס המתאים עבורכם להשקעה, היכנסו עכשיו להשארת פרטים וקבלת ייעוץ ממומחים.
ההבדל העיקרי בין הנכסים והבחירה ביניהם, היא הבחירה בין נכסים פרטיים לנכסים עסקיים, ההגדרה הכללית של כל אחד היא…
יש לך צורך בהכנסה נוספת? אם כן אז אכן מומלץ להשקיע בנדל”ן מניב, כמובן שצריך לדעת להשקיע נכון ולכן אצלנו בקליימקס אנחנו עוזרים לך להשקיע נכון בעזרת שיחה מפורטת עם המומחים שלנו, היכנסו עכשיו לאתר להשארת פרטים וקבלת ייעוץ.
יש כמה דברים שחשוב לבדוק לפני שמשקיעים באיזשהו סוג של נכס. כל נכס כמובן והפרטים המסוימים שצריך לבדוק, הדבר הראשון שנבדוק הוא…להמשך קריאה לחצו

פרויקטים Premium בשיווק

נוף הירקון דרך הים הוד השרון
מתחם בגדרה
פרויקט שביל התפוזים – SOLD OUT
תמ”א 70 בראשון לציון
פרויקט מערב קרית אתא
סובב הדסה עין כרם ירושלים – SOLD OUT
פרויקט הר 1202 הוד השרון – SOLD OUT
עיר ימים חדרה
פרויקט ח-500 חולון – SOLD OUT

מה מספר הטלפון שלך?

יש לנו את הקרקע הכי מתקדמת בארץ
והיא רגע לפני עליית מחירים!
השאירו פרטים למידע נוסף
דילוג לתוכן