לוגו של חברת קלימקס נדלן

השקעות בטוחות – המדריך המלא למציאת השקעה בטוחה עם תשואה גבוהה

תוכן עניינים

הרבה ישראליים לרוב אלו שמתחילים להשקיע בעולם הנדלן לא יודעים איך להתחיל להשקיע וחוששים מההשלכות שיהיו להם אם הם לא ישקיעו כמו שצריך ולכן הם מחפשים דרכים להשקיע סכומי כסף ללא סיכון כלכלי בעתיד דרך השקעות בטוחות עם תשואה גבוהה.

במאמר הבא אנחנו ננסה להבין ביחד אילו מקורות השקעה זמינים כיום אם רמת סיכון נמוך לפגיע כלכלית ומה אתם צריכים לבדוק לפני שאתם מתחילים להשקיע את כל הכסף שלכם במקור השקעה וזה על מנת לצמצם למינימום ככל שאפשר את הסיכון בפגיעה כלכלית.  אז יאללה מתחילים.

מה זה אומר השקעות בטוחות?

השקעות בטוחות – האם זה אפשרי באמת להשקיע ללא סיכון?

כאשר מחפשים השקעות בטוחות אם מינימום סיכון בפגיעה כלכלית, חשוב מאוד לדעת את המקורות ההשקעה אשר מובילים היום בשוק הנדלן ומה מאפיין כל אחד מהם

1.השקעה בטוחה דרך חיסכון בבנק

הדרך הנחשבת ביותר והכי חסכונית להשקעה בטוחה  אשר מטפלת בהון עצמי גם, היא להפקיד את ההשקעות בתוכנית חיסכון ארוכת טווח בבנק שלכם.

אם אתם מחפשים דרך להשקיע את הכסף שלכם בצורה חכמה ובטוחה, הבנק יכול לספק תוכנית חיסכון בטוחה, ללא סיכונים, עם תשואה מובטחת על השקעה אשר תהיה שקופה ותסוכם ביניכם לבין הבנק ע”י קביעת סכום ריבית שתשולם לכם בזמן תקופת חיסכון.

2.השקעה בנדל”ן

שוק הנדלן היום הוא אחד הדרכים המועדפות עבור השקעות בטוחות עם תשואה גבוהה יחסית, שרק בשנת 2021 הייתה עלייה חדה של 13% במחירי נדלן בישראל, ומומחים בתחום של נדלן ופיננסים מאריכים כי על אף ניסיונות של הממשלה לנסות לעצור את העלית מחירי נדל”ן, העלייה של המחירים עתידה להימשך גם בשנים הקרובות.

השקעות בטוחות בנדל”ן מתאפשרות בזכות נכס בנוי ורישומו בטאבו בשביל המשקיע, וגם בזכות שיש את האפשרות להשכיר נכסים אשר מאפשרים קיום תשואה מניבה בשלב תחזוקה של הנכס ולא רק בזמן מימושו.

השקעה בנדל”ן נחשבת להשקעה ארוכת טווח, אך היא מחייבת לעשות תכנון מקדים של הון עצמי, התחייבות למימון, היכרות מעמיקה עם אזורי נדלן, מיסוי נדלן ועוד סעיפים חשובים.

3.השקעות בטוחות בשוק ההון בעזרת תיק השקעות אישי

שוק ההון מביא אפשרויות רבות עבור השקעה, וזה מתאים בעיקר למי שבוחר להשקיע במקורות השקעה בטוחים יותר, משקיעים אם יכולת ורצון לקחת סיכונים פיננסים כדי שבסופו של דבר להגיע למטרה חד משמעית שהיא להגדיל את התשואה של השקעות בטוחות.

יש אומרים שככל שמקור השקעה יהיה בטוח יותר כך התשואה תהיה נמוכה יותר, כמו כן יש הרבה יתרונות רבים נוספים כמו זמינות הכסף, אפשרות של ניהול הכספי השקעה וכמובן פיצול ופיזור הכספים הקיימים אצלך להשקעה.

איך לאתר נכון השקעות בטוחות?

צריך להבין כי עולם הנדלן והשקעות לא מספק מוצרים וישנם סוגים רבים של השקעות נדלן שלכל אחד יש את היתרונות והחסרונות שלו  שכמובן השפעה הכי גדולה נובעת מזמני השקעה שונים.

שוק הנדלן אכן מספק השקעות בטוחות, אך צריך לזכור כי אלו הנתונים המוצגים על ממוצע ארצי, ולצד העסקאות שהביאו תשואות של עשרות ואפילו מאות אחוזים, אפשר יהיה לאתר השקעות נדלן שהערך הנכס שלו יהיה נמוך, עלויות הנלוות ועלויות מס נדל”ן נחתכים משמעותית מערך העסקה וגורמים לעסקה לחצות את הגבול בין רווח להפסד, או רכישה של הנכסים שדורשים בהתחלה השקעה גבוהה ואז נשארים בלי שוכרים שבועות ואפילו חודשים.

אך הדבר לא אומר שהשקעה בנדל”ן היא מסוכנת ולא בטוחה בכלל, מנגד הנתונים האלו באים ואומרים כי גם אם אתם משקיעים במקור השקעה בטוח יחסית, תמיד יהיו סיכונים וקשיים בדרך, לכן נדרשת הרבה עבודה וידע מקדים, הבנה טובה בתחום וכמובן מזל.

איך לאתר נכון השקעות בטוחות?

אז מה אנחנו הבנו על השקעות בטוחות

כפי שהבנתם בהתחלה כל השקעה ולא משנה איזו השקעה תבחרו תמיד יהיו סיכונים, ולכן אתם צריכים להחליט מה הכי נכון לכם לגבי סיכון ותשואה.

כמובן שאתם יכולים להקטין את הרמת סיכון ע”י בניית תיק השקעות הכולל סוגים שונים של השקעות, בתיק השקעות יכללו איגרות חוב ומניות של מגוון של חברות.

חשוב לשים דגש שגם ההשקעות שציינו עכשיו יש בהן סיכונים, לכן תשקלו את הצרכים האישיים שלכם ותרחיבו תיק השקעות שיציע יציבות ובמקביל ייתן לכם השקעות בטוחות עם תשואה גבוהה.

צריך להבין איזה מקור השקעה הכי נכון לך להשקיעה בו סכום כסף, מהן היעדים שלך להשקעה בתשואה וכמובן האזור שבו אתה רוצה להשקיע
בתחום ההשקעות תמיד יהיו סיכונים ולא משנה איזה השקעה תבחרו יהיו בה סיכונים לכן תחשבו בקפידות על איזו השקעה תלכו ואיך תשקיעו בה לנכון
כמו שאמרנו תמיד יש סיכונים בעט השקעה בנדלן, אך אם נשקיע ללא סיכונים זה יוריד מהערך התשואה והיא תהיה פחות אטרקטיבית. בכדי לצמצם את הסיכונים בהשקעות אנחנו נקפיד להשקיע לפי אזורים מותאמים להשקעה, נשקיע במגזרים שונים ואפילו במדינות שונות.

כתבות נוספות

תמא 70
מחירי הנדלן בישראל
משרד נדלן
איך להגיע לדירה הנחשקת באמצעות רכישת קרקע לבנייה רוויה ובכמה שלבים בודדים?

פרויקטים Premium בשיווק

נוף הירקון דרך הים הוד השרון
מתחם בגדרה
פרויקט שביל התפוזים – SOLD OUT
תמ”א 70 בראשון לציון
פרויקט מערב קרית אתא
סובב הדסה עין כרם ירושלים – SOLD OUT
פרויקט הר 1202 הוד השרון – SOLD OUT
עיר ימים חדרה
פרויקט ח-500 חולון – SOLD OUT

מה מספר הטלפון שלך?

יש לנו את הקרקע הכי מתקדמת בארץ
והיא רגע לפני עליית מחירים!
השאירו פרטים למידע נוסף
דילוג לתוכן