לוגו של חברת קלימקס נדלן

מתחם 531 בהוד השרון

תוכן עניינים

מעוניינים להשקיע בנדל”ן בישראל? אם התשובה היא כן, תשמחו לדעת שאתם עושים את הדבר הנכון. גם היום נדל”ן הוא מאפיקי ההשקעה הבטוחים ביותר: הביקוש לדירות הולך וגובר בעקבות גדילת האוכלוסייה המתמדת וההיצע לא מצליח להדביק את קצב הביקוש כך שהתוצאה היא עליית מחירים. מדוע משתלם להשקיע בנדל”ן דווקא בתקופת הקורונה, והיכן משווקות קרקעות באזורי הביקוש? כל זאת ועוד במאמר הבא.

האם כדאי להשקיע בנדל”ן בתקופת הקורונה?

כדי לענות על שאלה זו עלינו לבחון את צד ההיצע וצד הביקוש בשוק הנדל”ן, שכן בדומה לענפים כלכליים אחרים מחירי נדל”ן הן נגזרת להיצע וביקוש.

  • צד ההיצע: בתקופת הקורונה חלה ירידה במספר התחלות הבנייה ובמספר הדירות הנמצאות בתהליך בנייה. לכך מצטרפים גורמים נוספים המצמצמים את ההיצע, כגון עליית מחירי חומרי הגלם לבנייה והגבלות הקורונה החלות על עובדי הבניין שמקשים על בנייה ומייקרים את התהליך. התוצאה היא לפיכך צמצום ההיצע.
  • צד הביקוש: חלה ירידה בביקוש לדיור בתקופה הקורונה בשל חוסר יציבות השוק והאבטלה, אך לצד זאת מחירי השכירות יציבים ואף ממשיכים לעלות באזורים מסוימים. יש לזכור כי ירידת הביקוש היא זמנית, וישנם ביקושים טבעיים לדיור שתמיד יהיו קיימים ויחזרו לאחר שמשבר הקורונה יסתיים.

המשמעות של הנתונים שהצגנו היא שלאחר סיום לשבר הקורונה הביקוש צפוי לעלות ולפגוש היצע מצומצם – והתוצאה של ביקוש גבוה מול היצע נמוך היא עליית מחירים, כלומר מי שקנה דירה להשקעה בתקופת הקורונה הרוויח.

היכן מומלץ להשקיע בנדל”ן?

הכלל הראשון בשוק הנדל”ן הוא שהמיקום חשוב, אך הוא לא עומד לבדו וישנם גורמים רבים נוספים שמשפיעים. תמיד תוכלו למצוא עסקאות משתלמות ביותר באזורים שלא חשבתם עליהם, לעומת עסקאות מאכזבות באזורים מבטיחים. ההעדפה היא כמובן לקנות באזורי ביקוש ולא באזורי ביצע – אלה הם האזורים שצפויה בהם עליית מחירים ולכן רווח גדול עבורכם. דבר נוסף שחשוב לקחת בחשבון דווקא בקניית נדל”ן באזורי ביקוש, הוא שישנם אזורים שייתכן והגיעו לרוויה  והמחירים בהם לא יעלו עוד הרבה – כגון תל אביב וירושלים.

מתחם 531 בהוד השרון

מתחם 531 בהוד השרון הוא מתחם שאושר ומקודם על ידי עיריית הוד השרון. המתחם מיועד לשימושים מעורבים כגון מגורים, מסחר ותעסוקה וממוקם בצפון העיר. הפרויקט אושר בכל הוועדות הרלוונטיות וניתנת לו רוח גבית חזקה מצד עיריית הוד השרון המכינה תוכנית מפורטת עבורו.

התוכנית עבור המתחם כוללת מעל ל-4,000 יחידות דיור, 40,000 מ”ר לשימושי מסחר וכן 230,000 מ”ר לשימושי תעסוקה.

יתרונות רכישת קרקע במתחם 531 בהוד השרון

אם אתם משקיעי נדל”ן שווה לכם לשקול לרכוש קרקע להשקעה במתחם 531, בשל היתרונות הרבים בפרויקט זה:

  • מחיר נמוך: הקרקע מתומחרת כיום המחיר הנמוך בהרבה ממחירה הריאלי תוך מתן אפשרות לפריסה נוחה של התשלומים לפי צרכיכם. הקרקעות עוד לא הופשרו, אך לאחר הפשרתן ערכן צפוי לעלות באופן דרמטי.
  • הפרויקט אושר בוועדות הרלוונטיות: פרויקט מתחם 531 כבר אושר בוועדות לתכנון ובנייה – הן בוועדה המקומית והן בוועדה המחוזית. המשמעות לכך היא שמדובר בפרויקט בעל סיכויים גבוהים ביותר להתממשות, דבר שהופך רכישת קרקע בו לאטרקטיבית מאוד.
  • אזור ביקוש מצוין: הוד השרון נמצאת בדיוק בתפר הביקוש אליו כדאי לשאוף – מצד אחד עיר מבוקשת שנמצאת בתהליכי פיתוח של סביבה עירונית מחד ואופי כפרי מאידך, ומצד שני העיר עוד לא הגיעה לרוויה ולמחירים יש עוד לאן לעלות. מאפיינים אלה הופכים את הוד השרון ליעד אופטימלי להשקעות נדל”ן.

מידע שימושי נוסף

רוצים לקבל פרטים נוספים על פרויקט? מלאו פרטים או התקשרו ומיד נענה!

כתבות נוספות

המדריך המלא להשקעה ראשונה בקרקע
למה להשקיע בקרקע?
תמא 70
מחירי הנדלן בישראל

פרויקטים Premium בשיווק

נוף הירקון דרך הים הוד השרון
מתחם 8 בגדרה
פרויקט שביל התפוזים – SOLD OUT
תמ”א 70 בראשון לציון
פרויקט מערב קרית אתא – תכנית כ/450 ב’
סובב הדסה עין כרם ירושלים – SOLD OUT
פרויקט הר 1202 הוד השרון – SOLD OUT
עיר ימים חדרה
פרויקט ח-500 חולון – SOLD OUT

מה מספר הטלפון שלך?

יש לנו את הקרקע הכי מתקדמת בארץ
והיא רגע לפני עליית מחירים!
השאירו פרטים למידע נוסף
דילוג לתוכן