פרויקט הוד השרון

הוד השרון מתחם 1202 – אושרה בועדה המחוזית!

מתחם 1202 ממוקם צפונית מזרחית להוד השרון כאשר מתוכנן כי מתחם זה ייצור סוג של רצף אורבני חדיש יחד עם מתחמי מגורים הנמצאים בסמיכות, מתחם 200 האיכותי והיוקרתי ומתחם 1201 המצוי בשלבי בנייה.

תושבי השכונה ייהנו מקרבה לתשתיות, רכבות וצירי תחבורה מרכזיים – 531 וכביש 5.
מטרת התכנית הינה הקמה של שכונת מגורים גדולה שתכלול למעלה מ4000 יחידות דיור כולל מתחם תעסוקה, מוסדות ציבור, מבנים לצרכי מסחר, מתחמי ספורט ומתחמי נופש, תעשייה עתירת ידע, שטחים ציבוריים שונים ועוד.

תכנית זו הינה המתקדמת ביותר בעיר הוד השרון, הקרקע שינתה ייעוד בשנת 2015 ומיועדת לבניה. הקרקע מצויה בהליך של הכנת תכנית מפורטת. עיריית הוד השרון אף היא מקדמת את תוכנית הר 1202 שנמצא במתחם 1202. פרויקט זה נולד ביוזמתה של העירייה והיא זו שעמלה לקדם את הפרויקט על מנת שתצא לפועל על פי התכניות.

הקרקע המיועדת עבור תכנית הר 1202 נמצאת באזור יוקרתי במיוחד, מהמבוקשים ביותר בישראל. הקרקע הינה טאבו פרטית.

חברת קליימקס השקעות נדל"ן רכשה את עתודת הקרקע המיועדת למגורים ומסחר.

הוד השרון היא עיר כפרית המשלבת פיתוח מהיר וקצב בנייה מואץ, כיאה לעיר מתפתחת, אך מצד שני שומרת הוד השרון על ערכי הטבע והנוף, עובדה שמעניקה למקום את האווירה הכפרית..

עקב הביקוש הרב, מלאי הקרקעות מוגבל! מהרו ליצור חברת קליימקס קשר
להדגיש- שווי מוערך לדירה של כ- 120 מ"ר כ- 2,500,000 ₪

הקרקע אינה זמינה לבניה

פרויקט הר 1202 הינו פרויקט חדש בהוד השרון שיש עליו ביקוש רב מאוד בגלל יתרונותיו הרבים, היכנסו עכשיו לאתר ומלאו פרטים ונציג שלנו יחזור אליכם עם כל הפרטים על הפרויקט המיוחד.

כרגע הפרויקט נמצא בשלביו המתקדמים לכן השאלה הזאת היא מאוד קריטית לקראת השקעה בפרויקט, לקבלת מידע נוסף השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם עם כל הפרטים.

הפרויקט בשלב מתקדם בתהליך, לכן השאלה הזאת היא מאוד רלוונטית, כרגע על פי המצב בו עומד הפרויקט האפשרות לבנות על השטח עצמו היא..

פרויקט הר 1202 הוד השרון מיוחד בגלל יתרונותיו הרבים אל מול פרויקטים אחרים בארץ. חשוב מאוד להכיר את הפרויקט כמו שצריך לפני השקעה ולהבין למה הוא כל כך מבוקש בקרב משקיעים רבים, היכנסו עכשיו לאתר ותשאירו פרטים ונציג שלנו יתקשר אליכם עם כל הפרטים על הפרויקט המלהיב.

לא סתם פרויקט הר 1202 הוד השרון הוא בין הפרויקטים המדוברים ביותר ומבוקשים ביותר בארץ, יש לזה כמה סיבות מאוד ברורות למה מעמדו כל כך גבוה. להשקיע בפרויקט כזה יכול להיות מאוד רווחי וכלן מומלץ לדעת את כל הפרטים על הפרויקט ותוכלו להתעדכן בפרטים אצלנו באתר, היכנסו עכשיו ומלאו את פרטיכם ונציג שלנו יחזור אליכם עם כל הפרטים.

** להורדת אישורים ותכניות לחצו 👇

רוצים לקבל פרטים נוספים על פרויקט? מלאו פרטים או התקשרו ומיד נענה!

סגירת תפריט
דילוג לתוכן