עיר ימים חדרה

הדרך לנכס ברובע הים חדרה!

עיר ימים חדרה קליימקס נדל"ן

בואו לראות נכס בעיר ימים חדרה!

לא כל יום רוכשים נכס, אבל אם חושבים לקנות נכס צריך להכיר את האופציות הכדאיות והנחשבות בזירה. זאת כדי שנשים את הכסף שלנו על נכס שווה שיש לו צפי לעליית ערך. כאן אנחנו גאים להכיר לכם את עיר ימים חדרה, פרויקט חדשני שנקרא גם רובע הים חדרה. זה המקום בו גם אתם תוכלו למצוא את דירת המגורים לכם, או לחילופין, לרכוש נכס להשקעה מניבה. העיר חדרה עוברת תנופת התפתחות אדירה שגם אתם יכולים לקחת בה חלק!

העיר חדרה וחלקה המערבי שמתפתח בתנופה

החלק המערבי של העיר חדרה מקבל פנים חדשות בשנים האחרונות. כאן בונים להם אנשים איכות חיים מדהימה בסביבה אטרקטיבית מכל היבט שהוא. האזור נגיש לצירי התנועה המרכזיים ומספק איכות חיים מדהימה, כזו שניתן למצוא רק לצד חוף הים. כאשר מערב העיר חדרה הפך להיות פרויקט הדגל למינוף העיר ולמיצוב שלה כעיר מובילה וחדשנית – האזור הפך להיות מבוקש וכדאי הרבה יותר. תקציבים אושרו ותוכניות מלהיבות יוצאות אל הדרך. איפה אתם בכל הסיפור הזה?

מה צפוי להיות באזור?

לאורך רצועת החוף של חדרה נבנים בתי מגורים לצד פרויקטים יוקרתיים למטרות נופש ותיירות. בחופים מוצעת פעילות ימית באמצעות מועדוני שיט, גלישה וספורט ימי. בנוסף מתוכנן באזור מתחם עסקים, מתחם אנרג'י פארק וכל מה שצריך לאיכות חיים טובה באזור נחשב מכל בחינה. ההשקעה באזור מבחינת תיירות מחזקת את המקום מכל בחינה, ומסבירה כי בעתיד המתחם עומד להיות מבוקש ובעל ערך עצום!

בואו להשקיע בעיר ימים חדרה!

רובע הים חדרה יצא אל הדרך תחת השם תכנית חד/2020. מדובר על שכונת מגורים שכולל
כ- 10,000 יחידות דיור חדשות. בנוסף מוקמת באזור טיילת חוף באורך 2.5 ק"מ, פארק המשתרע על פני כשש מאות דונם וכן מתקני תיירות וכאלף ארבע מאות חדרי מלון. העירייה אשרה סכומים גבוהים לצורך פיתוח מתחם רובע הים חדרה. כך מנצלים את רצועת החוף האסטרטגית וממנפים את האזור כולו! העיר חדרה מקבלת מעמד חדש וחזק יותר בין ערי הארץ, ומשקיעים רבים מפנימים שזו העיר המתקדמת שכדאי להיות שותפים בה!

להשקיע בזמן בפרויקט הנחשב 

אם אתם משקיעים חכמים אתם רוצים להיות חלק מהשקעות גדולות כאלו, עוד לפני שהמחירים מזנקים מעלה! משקיע חכם מזהה הזדמנויות ומנצל אותן ברגע שעוד אפשר. כשהמחירים עוד לא טיפסו מעלה והביקוש האדיר טרם התרחש בפועל. לכן אנו מציגים בפניכם את התוכניות ומציעים לכם להיות חלק מכל ההשקעה הזו. בשלב הנוכחי עוד ניתן להשקיע בקרקע מופשרת, לרכוש נכס באזור עוד לפני שהמחירים התעדכנו… זה הזמן שלכם לעשות את העסקה המשתלמת שלכם – עסקה שתמנף את ההון ואת הנכס שתרכשו.

בואו לקבל הצעות מתאימות!

אנחנו מזמינים אתכם ליצור קשר, אנו חברה שצברה מוניטין וניסיון רב בכל מה שקשור לאיתור קרקעות ונכסים משתלמים להשקעה. אצלנו מתאימים נכס לכל משקיע, דואגים לשמוע על הדרישות ועל היכולות התקציביות שלכם, ובהתאם לכך לאתר את הנכס המשתלם והרצוי לכם. גם אתם תהיו מרוצים ממענה מקצועי ומהתאמה מיטבית של נכס רצוי לפי הדרישות שלכם. בין אם אתם מעוניינים לגור בחדרה ולהיות חלק משכונת המגורים האטרקטיבית הזו, ובין אם אתם רוצים להחזיק ברשותכם נכס מניב באזור המדובר – אנחנו כאן כדי להציע לכם את האופציות החמות ביותר, ולאפשר לכם לעשות עסקה משתלמת וחכמה במיוחד, עסקה כדאית שתוכיח את עצמה בשנים הבאות.

** להורדת אישורים ותכניות לחצו 👇

בחלק המערבי של העיר חדרה עומדת לקום רובע חדש הנקרא עיר ימים חדרה כ 10K יחידות דיור חדשות..

מחירי הדיור במרכז הארץ  מאמירים וקניית קרקע  הופכת למשימה קשה על גבול הבלתי אפשרית תוכנית עיר ימים חדרה הינה חלון הזדמנויות של פעם בחיים לממש רכישת קרקע במקום פריים לוקיישין במחיר פריסייל מיוחד..

תוכנית רובע הים ממוקמת במערב העיר חדרה ליד צירי תנועה מרכזיים ורצועת חוף הים.

רוצים לקבל פרטים נוספים על פרויקט? מלאו פרטים או התקשרו ומיד נענה!

סגירת תפריט
דילוג לתוכן