סובב הדסה עין כרם ירושלים

קרקע להשקעה בירושלים

קרקע להשקעה בירושלים - סובב הדסה

קרקע הנמצאת בהליך שינוי יעוד ולפי תוכנית מתאר ארצית מיועדת למרקם עירוני. התוכנית נמצאת בשלבי הכנה, במסגרתה מתוכננות להיבנות כ- 10,000 יחידות דיור והיא מהווה המשך ישיר לתוכנית הרכס הלבן אשר אושרה במועצה הארצית לצורך הקמת שכונת מגורים חדשה בהיקף של כ-5,250 יחידות דיור ב-Prime Location .

הקרקע ממוקמת צפונית מערבית למושב אורה המבוקש ובצידה המזרחי שוכנת שכונת קריית מנחם ובהמשכה דרומה שכונת עיר גנים וגבעת המשואה.

מדובר במקום הטוב והיפה ביותר בירושלים צמוד לתוכנית הרכס הלבן המדוברת

הקרקע ממוקמת בסמוך לבית החולים הדסה עין כרם, במיקום בעל גישה נוחה ליציאה מהעיר וקרוב לפארק תעשייה הביוטכנולוגי JBP 

 

הפרויקט שמובילה כיום קליימקס בירושלים הוא אחד החשובים לעתידה של בירת ישראל: 10,000 יחידות דיור שייבנו על עתודת הקרקע, בין האחרונות שנותרו בירושלים, כחלק מתוכנית סובב הדסה עין כרם. הפרויקט הוא המשך ישיר לתוכנית הרכס הלבן אשר אושרה במועצה הארצית, ולמעשה מהווה את השלב הבא בהתפתחות האזורית.

כדי להבין את חשיבות הפרויקט של קליימקס בירושלים יש לצלול אל שוק הנדל"ן הרותח של הבירה, שבו המחירים מרקיעים שחקים. עלותה של דירה חדשה בת 5 חדרים נמכרת כיום בכ- 4.5 מיליון שקלים. חלק מעליית המחירים נובע מכך שבעיר שבה מתגוררים כמיליון איש אין כמעט עתודות קרקע לבנייה אך הביקוש למגורים בה נמצא תמיד בקו עלייה.

אנחנו בקליימקס דואגים להנגיש לכם את קרקעות הפרימיום בעלי ערך רב להשקעה עתידית, וסבורים שבשל כך שהקרקע בשלב זה אינה זמינה לבניה, זהו הזמן הנכון והמדויק להשקיע בה, שכן, עם התקדמות התוכנית ו/או אישורה, צפוי שווי הקרקע לזנק במאות אחוזים.

אנו מאמינים בשקיפות לאורך כל התהליך, וגם עתודת הקרקע בירושלים עברה בדיקה מחמירה על ידי שמאי על פי תקן 22 המחמיר.

עם המלאי הפוחת והאוזל של עתודות הקרקע בירושלים מדובר בהזדמנות פז שאין שני לה להיות בעלים של קרקע פרטית בירושלים אשר מיועדת למרקם עירוני, ומצויה בהליך תכנון במסגרת תוכנית אב!

אנו מציעים שני אפיקי השקעה ובהם רכישת הקרקע ומכירתה ברווח של מאות אחוזים עם אישור התוכנית, ואפשרות שניה היא לאחר היות הקרקע זמינה לבניה, להמשיך ולבנות את הדירה, בעלויות בניה הנאמדות כיום בכ- 1,100,000 ₪,  ולהגיע לדירת 5 חדרים גמורה ששוויה נאמד כיום בכ- 4.5 מיליון ₪. 

*הקרקע אינה זמינה לבניה

הזדמנות נדירה להשקעה בטוחה

קרקע הנמצאת בהליך שינוי יעוד לפי תוכנית מתאר ארצי מיועדת למרקם עירוני בעתודת שטח מבוקשת בסובב הדסה עין כרם בירושלים

 10,000 יחידות דיור שייבנו על עתודת הקרקע, בין האחרונות שנותרו בירושלים, כחלק מתוכנית סובב הדסה עין כרם.

הקרקע מיועדת למרקם עירוני על-פי תוכנית מתאר ארצית וכרגע בהכנה של  תוכנית אב לבנית 10,000 כ- יחידות דיור וכרגע אינה זמינה לבניה

עם המלאי הפוחת והאוזל של עתודות קרקע בירושלים, עיר הבירה של מדינת ישראל מדובר בהזדמנות פז שאין שני לה..

אנו מציעים שני אפיקי השקעה ובהם רכישת הקרקע ומכירתה ברווח של מאות אחוזים עם אישור התוכנית ובהערכת שמאי לפי תקן 22 המחמיר. הזדמנות נדירה וצפי רווח ענק..

רוצים לקבל פרטים נוספים על פרויקט? מלאו פרטים או התקשרו ומיד נענה!

סגירת תפריט
דילוג לתוכן